Liczba zadowolonych klientów:

 

Copyright by Cyber-promotor.pl  2000-2022

Kontakt

Adres i dane rejestrowe firmy

Polityka prywatności - pobierz

Jesteśmy polską firmą. Możesz nas sprawdzić w rejestrze przedsiębiorców na stronie Centralnej Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej.

Nasz serwis zajął  I miejsce w ogólnopolskim rankingu najlepszych serwisów w kraju publikowanym raz w roku przez portal konsumencki Doradca Studenta - zobacz więcej na Doradca Studenta - Rankingi

 

Działamy tylko legalnie - wykonane przez nas opracowania stanowią jedynie wzorce prac studenckich, a więc mogą być wykorzystane tylko w sposób nie naruszający przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz art.272 KK.

Wykonywane przez nas opracowania naukowe tematów prac stanowią materiał edukacyjny dostosowany do potrzeb konkretnego klienta i objęte ochroną antyplagiatową. Mogą one być wykorzystywane jedynie zgodnie z prawem.  Serwis dokłada wszelkiej możliwej staranności, aby udzielać Klientom informacji na temat legalnego wykorzystania zamawianych materiałów i nie ponosi odpowiedzialności za dalsze użytkowanie i sposób wykorzystania materiałów przez poszczególnych Klientów, którzy nie przestrzegają warunków zawartych w umowie.

0
Pomoc w pisaniu prac, pisanie prac
Gotowe plany prac, darmowe teksty próbne

Cyber-promotor nie wstydzi się swojej pracy, dlatego u nas możesz najpierw zamówić tekst próbny za darmo. Możesz też przejrzeć przykładowe plany prac.

Czym są darmowe teksty próbne?

Są to krótkie teksty naukowe reprezentatywne dla danej dziedziny. Napisaliśmy je wcześniej, aby pokazać, jak są pisane nasze prace. Są to już gotowe teksty, nie możesz zatem zamówić tekstu na dowolny temat, a jedynie z danej dziedziny. Zamawiając tekst próbny wskazujesz zatem kierunek studiów, z jakiego chcesz otrzymać teksty próbne. W przypadku bardziej popularnych dziedzin, można to nieco zawęzić, jednak nie napiszemy tekstu na dowolny temat. Można wybierać z tego, co jest gotowe. Z racji tego, że teksty te są udostępniane wielu klientom, nie są one objęte gwarancją antyplagiatową - wysyłając tekst klientowi, nie wiemy, co z nim później robi. Są to więc prace wykonane do celów marketingowych. Jednorazowo wysyłamy 1-3 tekstów próbnych.

 

Bezpłatne teksty próbne

Zamów tekst próbny

za darmo

Pisanie prac - pomoc - rodzaje prac

Pomoc w pisaniu prac - oferta

Pozostałe usługi

Na skróty

Gotowe plany prac - za darmo

W naszej sekcji poradnikowej można pobrać za darmo przykładowe plany prac licencjackich i magisterskich. Zostały one również sporządzone do celów marketingowych. W przypadku zamówienia opracowania pracy licencjackiej, inżynierskiej lub magisterskiej plan pracy można otrzymać za darmo, warunkiem jest jednak zawarcie umowy.

Przeglądaj plany prac dyplomowych