Dlaczego warto wybrać usługi objęte pisemną gwarancją i umową?

Podpisanie umowy a gwarancja poprawek

Na wszystkie nasze usługi zawieramy pisemną umowę, do której dołączona jest również pisemna gwarancja. Ma to na celu zabezpieczenie interesów Klienta na wypadek ewentualnych niezgodności z wcześniejszymi ustaleniami. Na podstawie udzielonej gwarancji możliwe jest wprowadzenie ewentualnych poprawek, gdyby okazało się, że klient nie jest w pełni zadowolony z otrzymanego opracowania.

Umowa a zgodność z tematem

Pisanie prac licencjackich, inżynierskich magisterskich i innych tekstów naukowych z jednej strony wiąże się z koniecznością spełnienia restrykcyjnych wymogów uczelni i promotora, z drugiej jednak jest związane z dość subiektywnym ujęciem tematu. Każdy autor może mieć inny pomysł na opracowanie danego tematu pracy, w związku z tym mogą pojawiać się różnice w koncepcjach. Warto zatem na początku zadbać o dokładne ustalenia, co ma się w pracy znaleźć. W przypadku naszych umów zawsze dokładnie ustalamy z klientem zakres pracy. Dzięki temu obie strony mają pewność, że nasze opracowanie będzie w 100 procentach zgodne z tematem pracy.

Terminy, harmonogram

Zawarcie umowy jest także niezwykle istotne z punktu widzenia dotrzymania terminów i zaplanowania różnych działań związanych z obroną na uczelni. Terminy wykonania opracowania podane w naszych umowach są zawsze gwarantowane i nieprzekraczalne. Dzięki temu klient ma pewność, że dostanie opracowanie w terminie i będzie mógł spokojnie i bezproblemowo przygotowywać się do obrony swojej pracy dyplomowej.

Zabezpieczenie przed utratą zainwestowanych pieniędzy

Dzięki zawartej umowie, klient ma pewność, że płacąc za usługę otrzyma opracowanie zgodne z tematem i na czas. Bardzo często trafiają do nas osoby, które zignorowały konieczność zawarcia umowy, a następnie okazywało się, że zostały bez pieniędzy i bez pracy. W przypadku naszych umów istnieje pełna możliwość weryfikacji firmy za pomocą jej danych rejestrowych poprzez ogólnopolskie systemy weryfikacji podmiotów gospodarczych takie jak   CEIDG oraz REGON. Dzięki umowie nie musimy też pobierać zaliczek ani innych przedpłat, nie ma zatem ryzyka utraty pieniędzy.

Zobacz także:

Masz pytania?

Pomoc w pisaniu prac, pisanie prac - zadzwoń

W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z naszym konsultantem - Zadzwoń -791 205 746

Pomoc w pisaniu prac

Pomoc w pisaniu prac

Nie pobieramy zaliczek, przedpłat - usługa jest realizowana na podstawie umowy, rozliczenie następuje przy odbiorze części lub całości zamówienia Gwarancja, antyplagiat gratis - zobacz tutaj

Pisanie prac

Pisanie prac licencjackich

W ofercie wzrorce prac licencjackich, inżynierskich, magisterskich, zaliczeniowych i innych.

Zobacz ofertę - sprawdź tutaj

Twój e-mail:
Proszę o przesłanie dokumentów
Regulamin świadczenia usług
Warunki gwarancji
Umowa
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Umowa, gwarancja, regulamin świadczenia usług

Pewność otrzymania zamówienia na czas i bez plagiatu

 

Dokumenty wysyłamy wyłącznie na adres e-mail. Aby otrzymać dokumenty:

  • Regulamin świadczenia usług
  • Gwarancja
  • Umowa

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza:

Umowa, gwarancja, regulamin (pisanie prac, pomoc w pisaniu prac)

Zadzwoń - 791 205 746

Cyber-promotor
0

Liczba zadowolonych klientów: