Liczba zadowolonych klientów:

 

Copyright by Cyber-promotor.pl  2000-2022

Kontakt

Adres i dane rejestrowe firmy

Polityka prywatności - pobierz

Jesteśmy polską firmą. Możesz nas sprawdzić w rejestrze przedsiębiorców na stronie Centralnej Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej.

Nasz serwis zajął  I miejsce w ogólnopolskim rankingu najlepszych serwisów w kraju publikowanym raz w roku przez portal konsumencki Doradca Studenta - zobacz więcej na Doradca Studenta - Rankingi

 

Działamy tylko legalnie - wykonane przez nas opracowania stanowią jedynie wzorce prac studenckich, a więc mogą być wykorzystane tylko w sposób nie naruszający przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz art.272 KK.

Wykonywane przez nas opracowania naukowe tematów prac stanowią materiał edukacyjny dostosowany do potrzeb konkretnego klienta i objęte ochroną antyplagiatową. Mogą one być wykorzystywane jedynie zgodnie z prawem.  Serwis dokłada wszelkiej możliwej staranności, aby udzielać Klientom informacji na temat legalnego wykorzystania zamawianych materiałów i nie ponosi odpowiedzialności za dalsze użytkowanie i sposób wykorzystania materiałów przez poszczególnych Klientów, którzy nie przestrzegają warunków zawartych w umowie.

0
Pomoc w pisaniu prac, pisanie prac

Dane rejestrowe i adres

Jesteśmy polską firmą. Możesz nas sprawdzić w ogólnopolskim rejestrze przedsiębiorców na stronie

Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG).

W celu weryfikacji należy wpisać na stronie CEIDG nasz NIP i kliknąć "wyszukaj".

Znajdź nas w CEIDG - tutaj.

Pełne dane rejestrowe i adresowe znajdziesz też w naszej umowie - zamów

 

W tej chwili ze względów epidemicznych covid-19 nasze biuro pracuje wyłącznie zdalnie. Klienci są obsługiwani telefonicznie i mailowo. W wyjątkowych przypadkach można umówić indywidualne spotkanie z agentem lub - po wcześniejszej rezerwacji - w biurze -

umów się na spotkanie:

tel. 791 205 746

Wymagamy zachowania zasad  bezpieczeństwa epidemicznego: maska+dezynfekcja+odległość.

Nasze biuro i zarząd