pisanie prac, rzetelnie

Nasz zespół

pisanie prac, tanio

Firma jest zarządzana przez osobę wywodzącą się ze środowiska naukowego, posiadającą tytuł doktora ekonomii i finansów.  Dzięki temu skutecznie zarządza serwisem i zespołem pracowników naukowych i zna na bieżąco wszystkie trendy w szkolnictwie wyższym.

pomagamy w pisaniu prac

Dyrektor naukowy także posiada tytuł doktora, jest autorem licznych publikacji w wielu prestiżowych wydawnictwach uniwersyteckich, polskich, jak i zagranicznych. Odpowiada przede wszystkim za jakość tworzonych przez redaktorów opracowań i szkolenia pracowników naukowych w serwisie

pomoc w pisaniu prac

Zatrudniamy redaktorów z 84 dziedzin naukowych. W skład zespołu wchodzą głównie osoby z dużym doświadczeniem w tworzeniu prac naukowych. Wiele z nich to osoby, które uzyskały  tytuł doktora lub są w trakcie studiów doktoranckich.

Pomoc w pisaniu prac - dlaczego my?

Firma powstała w 2000 roku, co możemy udokumentować wpisem do CEIDG. Usługi od początku cieszyły się dużym zainteresowaniem, ze względu na profesjonalizm i doświadczenie naszej kadry.

Pomoc w pisaniu prac - system jakości

Tym, co nas wyróżnia, jest system zarządzania jakością, oparty na zasadach Kanban - każdy może zgłaszać swoje pomysły na temat poprawy jakości usług. Ponadto każdy tekst jest sprawdzany przez korektora - pracownika naukowego z danej dziedziny. Wszystkie nasze teksty są oryginalne, objęte gwarancją antyplagiatową i nigdy nie są powielane.

Dyrektor zarządzający

Dyrektor naukowy

Zespół redaktorów

Pomoc w pisaniu prac, pisanie prac
Liczba zadowolonych klientów:

 

Copyright by Cyber-promotor.pl  2000-2022

Kontakt

Adres i dane rejestrowe firmy

Polityka prywatności - pobierz

Jesteśmy polską firmą. Możesz nas sprawdzić w rejestrze przedsiębiorców na stronie Centralnej Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej.

Nasz serwis zajął  I miejsce w ogólnopolskim rankingu najlepszych serwisów w kraju publikowanym raz w roku przez portal konsumencki Doradca Studenta - zobacz więcej na Doradca Studenta - Rankingi

 

Działamy tylko legalnie - wykonane przez nas opracowania stanowią jedynie wzorce prac studenckich, a więc mogą być wykorzystane tylko w sposób nie naruszający przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz art.272 KK.

Wykonywane przez nas opracowania naukowe tematów prac stanowią materiał edukacyjny dostosowany do potrzeb konkretnego klienta i objęte ochroną antyplagiatową. Mogą one być wykorzystywane jedynie zgodnie z prawem.  Serwis dokłada wszelkiej możliwej staranności, aby udzielać Klientom informacji na temat legalnego wykorzystania zamawianych materiałów i nie ponosi odpowiedzialności za dalsze użytkowanie i sposób wykorzystania materiałów przez poszczególnych Klientów, którzy nie przestrzegają warunków zawartych w umowie.

0

Nasi pracownicy naukowi to absolwenci studiów magisterskich i doktoranckich najlepszych polskich i zagranicznych uczelni, posiadający wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tekstów naukowych. Wielu z nich, oprócz pracy u nas, jest także promotorami prac dyplomowych na uczelniach, dlatego mogą pomóc w skutecznym przygotowaniu się do obrony.

Pomoc w pisaniu prac - nasza kadra