Nasza kadra

Nasi pracownicy naukowi to absolwenci studiów magisterskich i doktoranckich najlepszych polskich i zagranicznych uczelni, posiadający wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tekstów naukowych. Wielu z nich, oprócz pracy u nas, jest także promotorami prac dyplomowych na uczelniach, dlatego mogą pomóc w skutecznym przygotowaniu się do obrony.

0

Liczba zadowolonych klientów:

Zadzwoń - 791 205 746

Cyber-promotor

Zespół redaktorów

Dyrektor naukowy

Dyrektor zarządzający

Firma powstała w 2000 roku, co możemy udokumentować wpisem do CEIDG. Usługi od początku cieszyły się dużym zainteresowaniem, ze względu na profesjonalizm i doświadczenie naszej kadry.

System jakości

Tym, co nas wyróżnia, jest system zarządzania jakością, oparty na zasadach Kanban - każdy może zgłaszać swoje pomysły na temat poprawy jakości usług. Ponadto każdy tekst jest sprawdzany przez korektora - pracownika naukowego z danej dziedziny. Wszystkie nasze teksty są oryginalne, objęte gwarancją antyplagiatową i nigdy nie są powielane.

Pomoc w pisaniu prac - dlaczego my?

Zatrudniamy redaktorów z 84 dziedzin naukowych. W skład zespołu wchodzą głównie osoby z dużym doświadczeniem w tworzeniu prac naukowych. Wiele z nich to osoby, które uzyskały  tytuł doktora lub są w trakcie studiów doktoranckich.

pomoc w pisaniu prac

Dyrektor naukowy także posiada tytuł doktora, jest autorem licznych publikacji w wielu prestiżowych wydawnictwach uniwersyteckich, polskich, jak i zagranicznych. Odpowiada przede wszystkim za jakość tworzonych przez redaktorów opracowań i szkolenia pracowników naukowych w serwisie

pomagamy w pisaniu prac

Firma jest zarządzana przez osobę wywodzącą się ze środowiska naukowego, posiadającą tytuł doktora ekonomii i finansów.  Dzięki temu skutecznie zarządza serwisem i zespołem pracowników naukowych i zna na bieżąco wszystkie trendy w szkolnictwie wyższym.

pisanie prac, tanio

Nasz zespół

pisanie prac, rzetelnie