Pisanie prac licencjackich, magisterskich, inżynierskich, dyplomowych, zaliczeniowych, referatów, esejów i innych - kompleksowa pomoc i konsultacje metodyczne

Pomoc w pisaniu prac, pisanie prac

Zadzwoń - 791 205 746

Liczba zadowolonych klientów:

Liczba zadowolonych klientów:
0
0
Ile kosztuje praca dyplpmowa
Ile kosztuje praca inżynierska
Liczba zadowolonych klientów:
0

Nasi pracownicy naukowi to absolwenci studiów magisterskich i doktoranckich najlepszych polskich i zagranicznych uczelni, posiadający wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tekstów naukowych. Wielu z nich, oprócz pracy u nas, jest także promotorami prac dyplomowych na uczelniach, dlatego mogą pomóc w skutecznym przygotowaniu się do obrony. Zapewniamy kompleksową pomoc w zakresie ponad 80 dziedzin. Każdy nasz tekst jest objęty gwarancją antyplagiatową.

Oprócz dziedzin typowych, takich jak finanse, ekonomia, informatyka, logistyka, bezpieczeństwo, zarządzanie, pielęgniarstwo itp. tworzymy też też teksty z dziedzin rzadziej występujących, jak budownictwo, filmoznawstwo, filozofia czy teologia

 

Zobacz pełną listę kierunków

Pisanie prac licencjackich, magisterskich, inżynierskich - studenci piszą razem prace

Cennik

Nie ma dwóch takich samych opracowań, dlatego ceny różnią się, w zależności od tego, ile trzeba się napracować nad danym tekstem. Istotnymi czynnikami wpływającymi na cenę są takie elementy jak wymagane bogactwo literatury, zakres badań, objętość tekstu czy choćby rodzaj pracy.

Każdy tekst jest pisany od podstaw, więc wyceniamy je indywidualnie

Zapytaj o cenę

Pisanie prac - komputer, klawiatura

Poniżej prezentujemy cennik typowych wzorców prac dyplomowych. Podane ceny nie uwzględniają kosztów badań. Należy pamiętać, że są to ceny orientacyjne i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa cywilnego.

Prace licencjackie

Prace inżynierskie

Prace magisterskie

Oferta