Sprawdż aktualne promocje

Oferta

Prace magisterskie

Prace inżynierskie

Prace licencjackie

Poniżej prezentujemy cennik typowych wzorców prac dyplomowych. Podane ceny nie uwzględniają kosztów badań. Należy pamiętać, że są to ceny orientacyjne i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa cywilnego.

Pisanie prac - komputer, klawiatura

Zapytaj o cenę

Każdy tekst jest pisany od podstaw, więc wyceniamy je indywidualnie

Nie ma dwóch takich samych opracowań, dlatego ceny różnią się, w zależności od tego, ile trzeba się napracować nad danym tekstem. Istotnymi czynnikami wpływającymi na cenę są takie elementy jak wymagane bogactwo literatury, zakres badań, objętość tekstu czy choćby rodzaj pracy.

Cennik

Pisanie prac licencjackich, magisterskich, inżynierskich - studenci piszą razem prace

Zobacz pełną listę kierunków

Nasi pracownicy naukowi to absolwenci studiów magisterskich i doktoranckich najlepszych polskich i zagranicznych uczelni, posiadający wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tekstów naukowych. Wielu z nich, oprócz pracy u nas, jest także promotorami prac dyplomowych na uczelniach, dlatego mogą pomóc w skutecznym przygotowaniu się do obrony. Zapewniamy kompleksową pomoc w zakresie ponad 80 dziedzin. Każdy nasz tekst jest objęty gwarancją antyplagiatową.

Oprócz dziedzin typowych, takich jak finanse, ekonomia, informatyka, logistyka, bezpieczeństwo, zarządzanie, pielęgniarstwo itp. tworzymy też też teksty z dziedzin rzadziej występujących, jak budownictwo, filmoznawstwo, filozofia czy teologia

 

0

Liczba zadowolonych klientów:

Ile kosztuje praca inżynierska
Ile kosztuje praca dyplpmowa
0
0

Liczba zadowolonych klientów:

Liczba zadowolonych klientów:

Zadzwoń - 791 205 746

Cyber-promotor

Pisanie prac licencjackich, magisterskich, inżynierskich, dyplomowych, zaliczeniowych, referatów, esejów i innych - kompleksowa pomoc i konsultacje metodyczne