Dlaczego warto zawrzeć umowę z serwisem?

Na rynku można spotkać wiele ofert pomocy w pisaniu licencjackich, inżynierskich, magisterskich lub zaliczeniowych bez umowy. Zazwyczaj takie rozwiązanie proponują mało wiarygodne serwisy lub osoby prywatne, którym zależy na ukryciu swoich danych oraz zablokowaniu klientowi możliwości dochodzenia swoich roszczeń na podstawie dokumentacji zamówienia. Osoby lub serwisy proponujące taką formę współpracy argumentują to koniecznością zachowania anonimowości w tego typu usługach. Tym niemniej, usługa pisania prac świadczona na takich zasadach nie zawsze jest uczciwa. Brak umowy jest bardzo często niebezpiecznym rozwiązaniem dla klienta i nie ma nic wspólnego z realną ochroną danych osobowych. Utajnione są bowiem wówczas przede wszystkim dane tego, kto świadczy nie do końca profesjonalne usługi lub próbuje popełnić oszustwo. W przypadku, jeśli klient jest niezadowolony z zamówienia lub w ogóle go nie otrzyma, praktycznie nie ma możliwości dochodzenia jakichkolwiek reklamacji i roszczeń.

Pisanie prac umowa - pobierz

Z tego względu lepiej wybrać sprawdzony serwis zapewniający pisemną umowę i gwarancję, jak czyni to Cyber-promotor. W naszej umowie zawarte są pełne dane rejestrowe firmy, które można sprawdzić w ogólnopolskich rejestrach przedsiębiorców, takich jak na przykład rządowy CEIDG. Klient zatem może zweryfikować nie tylko z kim zawiera umowę, ale też ma pełną gwarancję, że ustalenia w niej zawarte zostaną w 100 procentach zrealizowane. Gdyby jednak w wyniku czyjegoś niedopatrzenia lub pomyłki wystąpiła konieczność reklamacji, wówczas na podstawie umowy zrealizujemy ją niezwłocznie. Zawarcie umowy stanowi również dodatkową ochronę klienta, gdyż dzięki temu nie musimy pobierać przedpłat i zaliczek. Kolejny atut umowy jest taki, że możemy udzielić imiennej licencji na wykorzystanie pracy przez studenta w granicach obowiązujących przepisów prawa. W ten sposób korzysta się z napisanej pracy całkowicie legalnie i bezpiecznie.

A co z anonimowością? Wszelkie dane naszych klientów są oczywiście anonimowe i nikomu nie udostępniane. Nie pozna ich nawet sam redaktor, który wykonuje zamówienie dla klienta. Dane osobowe zawarte w umowie co niezbędne tylko do prawidłowej realizacji usługi oraz rozliczenia podatkowego. Procedury ochrony danych osobowych są w serwisie Cyber-promotor bardzo restrykcyjnie przestrzegane i nigdy nie zdarzyło się, aby dane trafiły do nieuprawnionych osób.

Warto zatem zdecydować się na zawarcie umowy, aby mieć pewność, że zamówienie zostanie zrealizowane zgodnie z oczekiwaniami oraz, aby mieć zapewnioną faktyczną anonimowość podczas świadczenia usług.

UMOWA - pobierz

Rodzaj pracy:

Magisterska

Licencjacka

Inżynierska

Podyplomowa

Referat

Esej

Artykuł

Inna

Ilość stron (orientacyjnie):

Oczekiwany termin wykonania pracy:

Plan - jeśli jest narzucony:

Badania:

Ankieta

Projekt

Studium przypadku

Analiza dokumentów firmy

Analiza finansowa

Analiza statystyczna

Inne

Bez badań

Twój e-mail (koniecznie prawidłowy):

Telefon:

Załącznik
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Umowę najlepiej wysłać do nas mailem. Wystarczy wypełniona w Wordzie umowa  z dołączonym do niej zabezpieczonym zdjęciem dokumentu potwierdzającego Twoje dane. Nie pobieramy przedpłat, więc musimy mieć pewność, że zgłosisz się po zamówienie, nie można więc wpisać danych fikcyjnych. Dokument koniecznie zabezpiecz przed nieupoważnionym użyciem (wraz z umową otrzymasz instrukcję,  jak to zrobić).

Po otrzymaniu umowy zamówienie trafia do realizacji.  Podpisany egzemplarz umowy odsyłamy klientowi na maila. Wystarczy już tylko poczekać na efekty pracy redaktorów.

UMOWA - pobierz

Jak złożyć zamówienie?

Aby złożyć zamówienie, należy najpierw skontaktować się z nami mailowo i  poprosić o wycenę (przejdź do wyceny).

Po otrzymaniu maila z informacjami, czego oczekujesz w zamówieniu, przesyłamy aktualny wzór umowy, warunki gwarancji i kosztorys.

Jeśli warunki Ci odpowiadają, możesz złożyć zamówienie. W tym celu należy zawrzeć umowę.

Pisanie prac UMOWA - 100% bezpieczeństwa!

Cyber-promotor - Pomoc w pisaniu prac - Pisanie prac Umowa

Umowa, gwarancja, bez przedpłat, poprawki w cenie

Nie pobieramy przedpłat. Aby złożyć zamówienie, wymagane jest jednak zawarcie umowy (zobacz jak zawrzeć umowę).

Umowa daje wiele korzyści:

  • Płatność następuje po wykonaniu usługi, w momencie odbioru zamówienia.
  • Termin jest nieprzekraczalny.
  • Gwarancja na antyplagiat.
  • Ewentualne poprawki realizowane są w ramach warunków gwarancji, stanowiących część umowy.

Zadzwoń - 791 205 746

Cyber-promotor
0

Liczba zadowolonych klientów: