Pisanie prac - składanie zamówienia

Pisanie prac –  przebieg i odbiór zamówienia

Wypełnij umowę razem z konsultantem

Pomoc w pisaniu prac - bezpośredni kontakt z konsultantem

Na każdym etapie usługi masz stały kontakt z konsultantem, który odpowie na ewentualnie pojawiające się pytania. Nie krępuj się dzwonić! Wolimy dokładnie wyjaśnić wszystko przed przystąpieniem do realizacji usługi niż później borykać się ewentualnymi poprawkami wynikającymi z niedokładnego uściślenia szczegółów i wymagań klienta.

Warto zatem już na etapie wypełniania formularza do wyceny skontaktować się telefonicznie i wypełnić go razem z konsultantem, który chętnie podpowie na przykład, jakie badania powinny się znaleźć w Twojej pracy licencjackiej lub magisterskiej, jaki powinien być charakter projektu w pracy inżynierskiej lub wyjaśni inne wątpliwości.

 

Jeśli ustalimy wszystkie szczegóły z konsultantem i zostaną one prawidłowo zapisane w formularzu zamówienia, wówczas mamy pewność, że jego efekty będą zgodne z oczekiwaniami. Pisanie prac licencjackich, inżynierskich lub magisterskich, a nawet prostych prac zaliczeniowych może bowiem wiązać się ze zróżnicowanymi wymogami zarówno po stronie uczelni jak i klienta. Aby wszystko przebiegło poprawnie, dobrze jest odbyć rozmowę, podczas której wszystkie szczegóły zostaną doprecyzowane.

A potem wystarczy już tylko czekać na odbiór zamówienia. O tym jak je odebrać dowiesz się tutaj.

Chociaż dla profesjonalisty pisanie prac licencjackich, inżynierskich lub magisterskich nie stanowi żadnego wyzwania, to jednak student, który staje przed tym wyzwaniem po raz pierwszy w życiu nie musi przecież wszystkiego wiedzieć. Z tego względu dobrze jest porozmawiać z konsultantem, który wyjaśni wątpliwości i naprowadzi dokładnie, jaki charakter powinna mieć zamawiana pomoc w pisaniu prac oraz pomoże wypełnieniu formularzy i umowy.

Aby złożyć zamówienie, należy wypełnić umowę i inne wymagane dokumenty otrzymane w instrukcji oraz przesłać je na nasz adres: biuro@cyberpromotor.pl. W razie pytań lub wątpliwości cały czas jesteśmy do dyspozycji i nasi konsultanci chętnie będą asystować wypełnianiu umowy. Jeśli klient potrzebuje takiej pomocy, wówczas najlepiej umówić się na konkretną godzinę na rozmowę, aby spokojnie dopełnić formalności. Dzięki takiej wspólnej sesji z konsultantem będziesz mieć pewność, że zamówiona przez Ciebie pomoc w pisaniu prac faktycznie spełni oczekiwania.

Złóż zamówienie

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienie można złożyć w kilku prostych krokach:

  1. Wyślij formularz z prośbą o wycenę – przejdź do formularza

  2. Po otrzymaniu formularza przygotowujemy indywidualną ofertę i kosztorys oraz przesyłamy umowę z warunkami gwarancji

  3. Zapoznaj się z umową i warunkami gwarancji, jeśli masz pytania – zadzwoń

  4. Wypełnij umowę, załącz dokument potwierdzający Twoje dane i wyślij mailem na nasz adres biuro@cyberpromotor.pl

Gotowe! Nie pobieramy zaliczek, ani żadnych innych przedpłat. Zamówienie jest realizowane na podstawie umowy.

W terminie wskazanym w umowie odbierz zamówienie.

 

Pisanie prac Pomoc w pisaniu prac - studenci złożyli zamówienie

Zadzwoń - 791 205 746

Cyber-promotor
0

Liczba zadowolonych klientów: