Liczba zadowolonych klientów:
0
Pomoc w pisaniu prac, pisanie prac
Pisanie prac Pomoc w pisaniu prac - studenci złożyli zamówienie

Zamówienie można złożyć w kilku prostych krokach:

  1. Wyślij formularz z prośbą o wycenę – przejdź do formularza

  2. Po otrzymaniu formularza przygotowujemy indywidualną ofertę i kosztorys oraz przesyłamy umowę z warunkami gwarancji

  3. Zapoznaj się z umową i warunkami gwarancji, jeśli masz pytania – zadzwoń

  4. Wypełnij umowę, załącz dokument potwierdzający Twoje dane i wyślij mailem na nasz adres biuro@cyberpromotor.pl

Gotowe! Nie pobieramy zaliczek, ani żadnych innych przedpłat. Zamówienie jest realizowane na podstawie umowy.

W terminie wskazanym w umowie odbierz zamówienie.

 

Pisanie prac, pomoc w pisaniu prac: jak złożyć zamówienie?

Złóż zamówienie

Chociaż dla profesjonalisty pisanie prac licencjackich, inżynierskich lub magisterskich nie stanowi żadnego wyzwania, to jednak student, który staje przed tym wyzwaniem po raz pierwszy w życiu nie musi przecież wszystkiego wiedzieć. Z tego względu dobrze jest porozmawiać z konsultantem, który wyjaśni wątpliwości i naprowadzi dokładnie, jaki charakter powinna mieć zamawiana pomoc w pisaniu prac oraz pomoże wypełnieniu formularzy i umowy.

Aby złożyć zamówienie, należy wypełnić umowę i inne wymagane dokumenty otrzymane w instrukcji oraz przesłać je na nasz adres: biuro@cyberpromotor.pl. W razie pytań lub wątpliwości cały czas jesteśmy do dyspozycji i nasi konsultanci chętnie będą asystować wypełnianiu umowy. Jeśli klient potrzebuje takiej pomocy, wówczas najlepiej umówić się na konkretną godzinę na rozmowę, aby spokojnie dopełnić formalności. Dzięki takiej wspólnej sesji z konsultantem będziesz mieć pewność, że zamówiona przez Ciebie pomoc w pisaniu prac faktycznie spełni oczekiwania.

Jeśli ustalimy wszystkie szczegóły z konsultantem i zostaną one prawidłowo zapisane w formularzu zamówienia, wówczas mamy pewność, że jego efekty będą zgodne z oczekiwaniami. Pisanie prac licencjackich, inżynierskich lub magisterskich, a nawet prostych prac zaliczeniowych może bowiem wiązać się ze zróżnicowanymi wymogami zarówno po stronie uczelni jak i klienta. Aby wszystko przebiegło poprawnie, dobrze jest odbyć rozmowę, podczas której wszystkie szczegóły zostaną doprecyzowane.

A potem wystarczy już tylko czekać na odbiór zamówienia. O tym jak je odebrać dowiesz się tutaj.

Na każdym etapie usługi masz stały kontakt z konsultantem, który odpowie na ewentualnie pojawiające się pytania. Nie krępuj się dzwonić! Wolimy dokładnie wyjaśnić wszystko przed przystąpieniem do realizacji usługi niż później borykać się ewentualnymi poprawkami wynikającymi z niedokładnego uściślenia szczegółów i wymagań klienta.

Warto zatem już na etapie wypełniania formularza do wyceny skontaktować się telefonicznie i wypełnić go razem z konsultantem, który chętnie podpowie na przykład, jakie badania powinny się znaleźć w Twojej pracy licencjackiej lub magisterskiej, jaki powinien być charakter projektu w pracy inżynierskiej lub wyjaśni inne wątpliwości.

 

Pomoc w pisaniu prac - bezpośredni kontakt z konsultantem

Wypełnij umowę razem z konsultantem

Pisanie prac –  przebieg i odbiór zamówienia

Pisanie prac - składanie zamówienia