Plan pracy licencjackiej, inżynierskiej lub magisterskiej za darmo

Regulamin promocji

Co zrobić, aby otrzymać za darmo plan pracy dyplomowej (wzorca)?

Zamów opracowanie pracy licencjackiej, inżynierskiej lub magisterskiej (wzorca) na co najmniej 30 stron. Wówczas w ramach naszej promocji otrzymasz za darmo plan pracy.

Czy otrzymam za darmo plan pracy na dowolny temat, jaki wymyślę?

Warunkiem otrzymania planu pracy dyplomowej za darmo, jest zamówienie opracowania dowolnego wzorca pracy licencjackiej, inżynierskiej lub magisterskiej (minimum 30 stron) w ramach zawartej umowy. O ile temat podany w umowie zostanie zaakceptowany, wówczas plan do takiej pracy jest tworzony za darmo. W rzadkich przypadkach nie podejmujemy się określonych tematów, co skutkuje tym, że umowa nie zostaje zawarta, a zamówienie nie jest przyjęte do realizacji. W tego typu przypadkach nie można otrzymać planu pracy za darmo.

Czy plan pracy licencjackiej, inżynierskiej lub magisterskiej, który otrzymam za darmo, jest oryginalny i nie będzie plagiatem?

Wszystkie plany prac licencjackich, inżynierskich lub magisterskich piszemy od podstaw w zależności od zaproponowanego przez Klienta tematu. W każdym przypadku stosujemy indywidualne podejście, aby zaproponowany przez nas plan był oryginalny. Należy jednak mieć na uwadze, że w przypadku tematów typowych, popularnych (np. analiza finansowa, motywowanie, wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne, magazynowanie lub inne popularne zagadnienia) mogą wystąpić pewne podobieństwa i zbieżności między różnymi pracami. Podobieństwa w planie nie oznaczają jednak tego, że wykonane przez nas opracowanie będzie plagiatem. Wszystkie nasze usługi są objęte gwarancją antyplagiatową (stuprocentowa gwarancja od prawnych usługi).

Kiedy otrzymam plan pracy za darmo?

Standardowy czas na stworzenie planu pracy to od 1 tygodnia do 3 tygodni w zależności od zagadnień do omówienia w docelowej pracy. W tym czasie plan zostanie wysłany na adres mailowy zamawiającego. W przypadku planów prac nie można ustalić jednego sztywnego terminu wysłania planu, gdyż na jego stworzenie wpływa wiele czynników, w tym konieczność dogłębnej analizy literatury przedmiotu, co często wiąże się z zamówieniem różnych publikacji i czasem oczekiwania na ich dostarczenie.

Jakich sytuacji i usług nie obejmuje promocja?

Promocja nie obejmuje sytuacji, kiedy przedmiotem zamówienia miałby być wyłącznie sam plan pracy, bez późniejszego zamawiania opracowania wzorca pracy licencjackiej, inżynierskiej lub magisterskiej. W takim wypadku zamówienie planu pracy stanowi usługę płatną, wycenianą według indywidualnych ustaleń.

Zasady korzystania z darmowych planów prac oraz opracowań prac licencjackich, inżynierskich i magisterskich

Prace oraz ich plany stanowią wzorce dla wykonania własnych prac magisterskich, licencjackich, dyplomowych, referatów i innych. Zastrzegamy sobie, że powinny one być wykorzystywane jedynie zgodnie z przepisami obowiązującego prawa - tzn. Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz z poszanowaniem art. 272 k.k. jak również wymogów uczelni w tej kwestii.

 © 2000-2023 Cyber-promotor.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń - 791 205 746

Cyber-promotor
0

Liczba zadowolonych klientów: