Pomoc w pisaniu prac - studenci potrzebują pomocy w pisaniu prac
17 czerwca 2022

Pomoc w pisaniu prac. Jak wybrać dobrą ofertę?

Czerwiec to czas, kiedy wielu studentów szuka pomocy w pisaniu prac, gdyż nie zdążyli oni stworzyć swoich prac dyplomowych na czas. W Internecie można znaleźć wiele ofert tego typu, jednak nie wszystkie z nich są bezpieczne i godne uwagi. W tym artykule przedstawimy Wam, czym się kierować szukając oferty pomocy w pisaniu prac.

 

Pomoc w pisaniu prac. Czym się kierować wybierając ofertę?

Wiele osób poszukuje oferty pomocy w pisaniu prac dosłownie na ostatnią chwilę. Powoduje to, że często nie zwraca się uwagi na to, co tak naprawdę się kupuje, byleby tylko oddać pracę dyplomową lub zaliczeniową jak najszybciej. Tym niemniej, jeśli chodzi o pomoc w pisaniu prac, należy zwrócić uwagę na wiele czynników. Podstawowe parametry takiej oferty to:

 • terminowość,

 • doświadczenie redaktorów,

 • umowa,

 • antyplagiat,

 • możliwość sprawdzenia oferty na przykład w CEIDG lub KRS (ogólnolskie rejestry działalności gospodarczej),

 • opinie o usługodawcy.

Pokrótce przybliżymy wszystkie elementy, jakie powinna zapewniać profesjonalna pomoc w pisaniu prac.

 

Tutaj znajdziesz w 100% bezpieczną ofertę pomocy w pisaniu prac - zobacz

 

Pomoc w pisaniu prac. Terminy. Na co zwrócić uwagę?

W przypadku poszukiwania oferty pomocy w pisaniu prac na ostatnią chwilę bardzo często głównym kryterium branym pod uwagę przez studentów jest termin. O ile profesjonalne firmy, takie jak nasza (marka Cyber-promotor.pl), są w stanie zrealizować nawet duże zlecenie w bardzo krótkich terminach powołując do tego zespół pracowników naukowych, należy jednak liczyć się z tym, że te najlepsze serwisy w okresach wysokiego popytu, a więc w miesiącach takich jak kwiecień, maj, czerwiec, sierpień,  wrzesień (sesja letnia) lub grudzień, styczeń i luty (sesja zimowa) mogą po prostu być na tyle obłożone zamówieniami, że nie będą miały wolnych zasobów ludzkich, aby zrealizować zamówienie przykładowo w tydzień, chociaż w innym okresie byłoby to możliwe.  W takich firmach można jednak ustalić nieco dłuższy, racjonalny termin, aby zrealizować zamówienie w sposób profesjonalny. W okresach wzmożonego popytu często spotykamy się z tym, że zdesperowany student dzwoni do nas z pytaniem, czy jesteśmy w stanie wykonać pracę licencjacką, magisterską lub inżynierską z badaniami lub skomplikowanym projektem, o objętości 60 lub 80 stron na przykład w 2-3 dni. Jest to oczywiście niemożliwe, nawet jeśli nad pracą siadłoby 3 lub 4 doświadczonych pracowników naukowych. W takiej sytuacji proponujemy studentom rozwiązania prawne polegające na różnych możliwościach przedłużenia terminu złożenia pracy lub zmiany terminu obrony. Nasz zespół prawny może dostarczyć wzory odpowiednich dokumentów, które można złożyć w dziekanacie, aby ten problem rozwiązać. Wiele osób z tego korzysta, szczególnie, że jest to usługa bezpłatna. Nie wszyscy jednak chcą podejmować racjonalne rozwiązania, zaślepieni wyznaczonym z góry terminem i często szukają dalej ofert dwudniowego napisania pracy na 80 stron (lub podobnej objętości). Taka pomoc w pisaniu prac nie jest jednak realna. Praktycznie zawsze kończy się to źle i potem studenci ci po przejściach z nieuczciwymi serwisami lub osobami i tak wracają do nas - bogatsi o doświadczenie, ubożsi o gotówkę.

Należy pamiętać, że jeżeli ktoś oferuje napisanie pracy licencjackiej lub magisterskiej, względnie inżynierskiej o objętości kilkudziesięciu stron z badaniami w przeciągu kilku dni, może to być próba oszustwa. Zadajmy sobie pytanie: czy taka pomoc w pisaniu prac jest w ogóle możliwa?  Nawet duże serwisy, zatrudniające wielu pracowników naukowych, o bogatym doświadczeniu w pisaniu prac, nie są w stanie zrealizować takiej usługi w ciągu paru dni. Szczególnie w okresach wzmożonego popytu, w tych uczciwych serwisach niewątpliwie spotkamy się zatem z odmową lub, tak jak w przypadku naszego serwisu Cyber-promotor.pl zostanie zaproponowane jakieś rozwiązanie mające na celu stworzenie dobrej jakości tekstu i rozwiązanie problemów z procedurami formalnymi na uczelni (na przykład darmowa pomoc prawna w przełożeniu terminu złożenia pracy lub terminu obrony).

Szczególnie niebezpieczne są natomiast oferty od osób prywatnych, które deklarują, że napiszą dużą pracę licencjacką, magisterską lub inżynierską w ciągu paru dni. Po pierwsze realizacja takiego przedsięwzięcia jest zwyczajnie niemożliwa, po drugie, poważne wątpliwości powinien wzbudzić fakt, że taka osoba w okresie największego popytu w roku w ogóle ma wolne terminy. Świadczy to o tym, że albo jest to oferta nieuczciwa, albo osoba ta świadczy usługi na tyle niskiej jakości, że nikt nie chce z nich korzystać. Tego typu oferty powinny zatem wzbudzać dużą czujność.

 

Pomoc w pisaniu prac. Doświadczenie redaktorów. Dlaczego lepiej wybrać gwarantowaną ofertę?

Kolejny ważny czynnik przy wyborze oferty pomocy w pisaniu prac to doświadczenie redaktorów. Szczególnie w okresach wzmożonego popytu na pisanie prac licencjackich, magisterskich, inżynierskich lub zaliczeniowych nie jest sztuką trafić na "pomoc w pisaniu prac" od osób bez doświadczenia, świadczących kiepskiej jakości usługi, gdyż to przede wszystkim one będą miały wtedy czas. Doświadczone serwisy zajmujące się pisaniem prac (jak Cyber-promotor.pl) mają bardzo wielu klientów z polecenia, więc na ich wysokiej jakości usługi trzeba nieco dłużej poczekać. Warto jednak skorzystać z rozwiązań formalnych, umożliwiających przesunięcie terminu złożenia pracy (taką bezpłatną pomoc prawną oferuje właśnie Cyber-promotor.pl), gdyż wówczas mamy gwarancję otrzymania pracy o naprawdę wysokiej jakości.   Nie jest sztuką kupienie pracy licencjackiej, magisterskiej, inżynierskiej lub zaliczeniowej niskiej jakości, którą trzeba będzie w nieskończoność poprawiać. W efekcie termin złożenia pracy i obrony i tak ulegnie przesunięciu, a ocena będzie dużo niższa. Warto pamiętać, że uzyskanie tytułu licencjata, inżyniera lub magistra to inwestycja na całe życie, dlatego nie warto tu ani oszczędzać, ani wybierać przypadkowych ofert. Pomoc w pisaniu prac powinna być zatem profesjonalna i uzyskana od renomowanej firmy.

 

Pomoc w pisaniu prac. Umowa. Dlaczego to takie ważne?

Aby współpraca serwisem świadczącym pomoc w pisaniu prac przebiegała owocnie i na jasnych dla obu stron warunkach, niezbędne jest zawarcie umowy. Ze względów dowodowych, w przypadku ewentualnych roszczeń, bardzo ważne jest, aby umowa ta miała formę pisemną. Takie właśnie umowy zawieramy w serwisie Cyber-promotor.pl. Gwarantuje to klientom przejrzystość zasad świadczenia usług, jasny zakres poprawek oraz gwarancję antyplagiatową.

Niektóre serwisy lub osoby prywatne zawierają umowy w formie ustnej. Należy pamiętać, że tego typu ustalenia z prawnego punktu widzenia to również jest umowa, przy czym dochodzenie roszczeń, jeśli klient jest niezadowolony z usługi, jest bardzo utrudnione. W ramach naszych nieodpłatnych usług dodatkowych, nasz zespół prawny, pomaga klientom dochodzić roszczeń od nieuczciwych serwisów lub osób prywatnych.  Wielokrotnie spotykaliśmy się więc zatem z takimi rozwiązaniami i pomagaliśmy klientom odzyskiwać pieniądze "utopione" w nierealnych ofertach oferowanych  w sieci. Niestety nawet naszym doświadczonym prawnikom nie zawsze udawało się odzyskać pieniądze dla klientów od takiego oferenta, nawet na drodze prawnej.

Wyczulamy zatem, aby w przypadku tego typu usług zawsze zawierać umowę pisemną, najlepiej z firmą, a nie z osobami prywatnymi, gdyż tylko taka umowa daje gwarancję owocnej współpracy i podlega przepisom o rękojmi. W przypadku umów z osobami prywatnymi, klient nie jest w żaden sposób chroniony przepisami prawa, natomiast nieuczciwego oferenta prawo chroni  (chronione są co najmniej jego dane osobowe), dlatego nie warto podejmować ryzyka. Pomoc w pisaniu prac powinna być zatem objęta odpowiednią umową - naszym zdaniem w formie pisemnej, czego prawo bezwzględnie nie wymaga.

 

Pomoc w pisaniu prac. Antyplagiat. W serwisach z górnej półki antyplagiat to standard.

Pomoc w pisaniu prac powinna być objęta gwarancją od wad prawnych, czyli mówiąc językiem bardziej zrozumiałym, każdy tekst powinien być objęty gwarancją antyplagiatową. Antyplagiat jako standard usług "pomoc w pisaniu prac", nasza firma wprowadziła już w 2005 roku, kiedy jeszcze żaden z serwisów tego typu usług nawet nie oferował. Można powiedzieć, że stworzyliśmy ten standard w branży. Z czasem bowiem zaczęli się pojawiać naśladowcy, którzy naszym wzorem, zaczęli oferować również to rozwiązanie. Niestety dotyczy to tylko serwisów z górnej półki. Wciąż można spotkać się z ofertami, w których poleca się klientom samodzielne sprawdzenie antyplagiacie, już po opłaceniu i odebraniu pracy. Bardzo często wiąże się to z różnymi próbami manipulacji lub nie do końca uczciwych praktyk. Tanie antyplagiaty, dostępne na studencką kieszeń, nie zawsze są bowiem w stanie wyłapać próby kopiowania z innych prac, szczególnie jeśli chodzi o autoplagiat, a więc kopiowanie wcześniejszego własnego dorobku do innych zamówień.

Nasz serwis Cyber-promotor.pl stosuje najdokładniejszy z antyplagiatów dostępnych na rynku w wersji komercyjnej, a więc system Plagiat.pl - w wersji abonamentowej. Jest to system, który przez prawie 20 lat obsługiwał wszystkie uczelnie, a obecnie, po pojawieniu się finansowanego z budżetu państwa systemu JSA (obowiązkowego, lecz niestety słabego narzędzia, obarczonego licznymi wadami) na wielu uczelniach jest stosowany jako dodatkowe, uwiarygadniające narzędzie kontroli plagiatów. Jest to system najwyższej klasy i w pełni godny zaufania.

 

Pomoc w pisaniu prac. Cena. Czy warto wybierać tanie oferty?

Niewątpliwie dla wielu studentów ważnym czynnikiem decydującym o wyborze oferty pisania prac jest cena. O tym, co decyduje o cenach tego typu usług, a więc, ile kosztuje praca magisterska lub licencjacka albo inżynierska pisaliśmy już w innych artykułach - więcej tutaj. W tym miejscu wystarczy przypomnieć, że na cenę oferty pomocy w pisaniu prac składa się wiele czynników. Są to przede wszystkim takie elementy jak: doświadczenie i tytuł lub stopień naukowy redaktora (prace pisane przez osoby z tytułem doktora będą niewątpliwie droższe, ale też o wiele lepszej jakości), temat pracy, objętość tekstu, zakres i rodzaj badań, terminy (za terminy ekspresowe zwykle trzeba nieco więcej zapłacić), dostępność materiałów oraz prestiż serwisu.

Zwykle serwisy bardziej prestiżowe, choć wydają się nieco droższe, w efekcie mogą zapewnić naszą usługę. Tego typu prac licencjackich, magisterskich lub inżynierskich nie trzeba bowiem poprawiać we własnym zakresie lub szukać dodatkowych osób lub firm do korekty. Zapewniona jakość jest na tyle wysoka, że prace te zazwyczaj nie wymagają żadnych poprawek.

Do takich prestiżowych serwisów zalicza się właśnie Cyber-promotor.pl. Ewentualne poprawki są oczywiście dostępne nieodpłatnie w ramach gwarancji, nie ma tu zatem problemów z dodatkowymi kosztami czy przesunięciami terminów związanymi z poprawkami. Co więcej, jeśli już takie poprawki się trafiają, nie dotyczą one kwestii merytorycznych, a jedynie kosmetycznych drobiazgów. Zaledwie 0,03% klientów w ogóle zgłasza nam jakiekolwiek poprawki.

Inna kwestia dotycząca ceny usług pisania prac to gwarancja stałej ceny lub ukryte koszty. Cyber-promotor.pl gwarantuje stałą cenę zawartą w umowie z klientem i nawet jeśli praca w efekcie okaże się większa niż zostało to zamówione, klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Niestety tego typu gwarancja stałej ceny nie jest powszechną praktyką. Bardzo często nieuczciwe serwisy zaniżają wstępną cenę pisania pracy poprzez podanie ceny od strony lub inne nie do końca uczciwe praktyki. W efekcie zawsze jednak powstaje praca o wiele większa (i droższa) niż założono to pierwotnie i klient realnie musi zapłacić wyższą cenę, niż gdyby zamówił ją na zasadach takich jak w Cyber-promotor.pl.

Jeśli chodzi o pomoc w pisaniu prac, można spotkać się z bardzo różnymi ofertami cenowymi. Często spotyka się oferty wyjątkowo tanie, znacznie odbiegające od średnich cen w branży. Na takie oferty lepiej uważać. Zwykle oznaczają one jakąś formę plagiatu - kopiowania ze źródeł internetowych lub autoplagiat. Pomoc w pisaniu prac to usługa, którą świadczyć powinni doświadczeni pracownicy naukowi. Ich wynagrodzenie przekłada się zatem na ich stopnie naukowe i doświadczenie zawodowe. Trudno wyobrazić sobie sytuację, że taka profesjonalna osoba będzie pracowała za stawki poniżej płacy minimalnej (5 lat studiów magisterskich + 4 lata doktoranckich lub  szkoły doktorskiej, dodatkowo napisanie rozprawy doktorskiej  - minimum 200 stron i jej obrona, która jest znacznie trudniejsza niż pracy magisterskiej oraz własne publikacje naukowe plus doświadczenie w pisaniu różnych prac - ktoś taki nie po to wkłada tyle wysiłku, aby pracować za stawki poniżej płacy minimalnej) . O czynnikach kształtujących ceny pisania prac można przeczytać tutaj. Przykładowe ceny prac magisterskich, inżynierskich i  licencjackich oferowane przez serwis Cyber-promotor.pl można sprawdzić tutaj.

 

Pomoc w pisaniu prac. Firma czy osoba prywatna? Co lepiej wybrać?

Chociaż w Internecie można spotkać się z marketingiem szeptanym prowadzonym przez osoby prywatne, które piszą różne rzeczy, odpowiedź na to pytanie jest prosta. Bezwzględnie najbezpieczniejszą opcją jest wybór firmy. Dlaczego tak jest? Otóż w przypadku legalnie zarejestrowanej działalności gospodarczej przede wszystkim jest możliwość sprawdzenia serwisu, a więc jego podstawowych danych - nazwiska właściciela, siedziby, tego czy na właścicielu ciążą jakieś wyroki sądowe lub inne roszczenia. Można to zrobić w CEIDG lub KRS, zależnie od formy organizacyjno-prawnej serwisu.  Dodatkowo firmy mają obowiązek ustawowy zapewnienia rękojmi w przypadku świadczonych usług. Oznacza to, że klient może bez problemu zgłaszać reklamacje, które firma ma obowiązek uwzględnić, o ile tylko są one uzasadnione. W przypadku osób prywatnych tego typu ochrony nie ma. Wybierając zatem odpowiednią pomoc w pisaniu prac bezwzględnie warto wybrać firmę, nie zaś pokątne oferty anonimowych osób prywatnych, których w żaden sposób nie można sprawdzić. Co więcej, firma swoją markę buduje latami. Przykładowo, aby wypozycjonować stronę internetową na wartościowe hasła, zazwyczaj potrzeba roku lub więcej. Nie jest też łatwo zmienić nazwę firmy lub marki serwisu świadczącego usługi pisania prac. Wymaga to wielu skomplikowanych działań i jest rozciągnięte w czasie - na lata lub w najlepszym razie miesiące. Osoby prywatne nie mają tego typu problemów. Ich dane są chronione przez RODO, nawet jeśli ludzie ci stosują nieuczciwe praktyki. Co więcej, prawie nigdy nie podają oni prawdziwej tożsamości, gdyż nie mają takiej potrzeby. Reklamują się bowiem zwykle w serwisach ogłoszeniowych i nie dotyczą ich koszty budowania marki. Mogą podać jakiekolwiek dane, a jeśli klienci będą niezadowoleni, nowe ogłoszenia będą zawierały już nowe dane i nową tożsamość.

Ktoś może powiedzieć: Ale jak to? Przecież, aby zrobić przelew, trzeba podać imię i nazwisko odbiorcy. Otóż, jak się okazuje, wcale nie trzeba. Systemy bankowe tego nie wymagają. Wystarczy poprawny numer konta. Takie nieuczciwe osoby mogą zatem zmieniać swoją tożsamość bez żadnych ograniczeń. Co więcej, oprócz policji, nikt nie jest w stanie sprawdzić ich tożsamości na podstawie numeru konta.

Warto też zwrócić uwagę na serwisy, które podszywają się pod firmy. Według polskiego prawa każda firma świadcząca usługi drogą elektroniczną ma obowiązek podania na swojej stronie danych identyfikacyjnych pozwalających na jej identyfikację, a więc na stronie powinien znaleźć się co najmniej NIP lub ewentualnie również REGON (jeśli jest podany NIP nie ma obowiązku podawania REGON-u - te dane stosuje się zamiennie). Jeśli tych danych nie ma, lepiej uważać i nie korzystać z takiej oferty.

 

Pomoc w pisaniu prac. Jak sprawdzić ofertę?

Możliwość sprawdzenia oferty występuje tylko w przypadku firm. Tak jak pisaliśmy wcześniej, firmy mają obowiązek podania na stronie numeru NIP (lub opcjonalnie - REGON).  Numer ten można sprawdzić na stronach CEIDG lub KRS. Jeśli NIP poprawny, otrzymamy pełne dane o firmie będącej właścicielem serwisu. W tym miejscu warto jeszcze nadmienić, że nie zawsze nazwa firmy musi pokrywać się z nazwą domeny serwisu świadczącego pomoc w pisaniu prac. Bardzo często dla firm nie jest to jedyna działalność, dlatego swoje marki w Internecie mogą mieć pod różnymi adresami stron internetowych (tzw. domen). Na stronach CEIDG lub KRS niekoniecznie też będą podane wszystkie domeny należące do danej firmy, szczególnie, że nie każdy podmiot gospodarczy zamieści na tych stronach adresy www, pod którymi świadczy pomoc w pisaniu prac. Jest to również typowe. Powinien jednak zgadzać się zakres działalności. Będą to zatem usługi edukacyjne, infobrokering, usługi internetowe lub podobna działalność.  

Jeśli chodzi o osoby prywatne świadczące pomoc w pisaniu prac nie ma żadnej możliwości ich sprawdzenia. Można ewentualnie kierować się opiniami, jednak należy skupić się na opiniach negatywnych, natomiast opinie pozytywne niekoniecznie muszą być wiarygodne. Takie osoby, oszczędzając na kosztach reklamy, często stosują marketing szeptany, pisząc pozytywne opinie o sobie na różnych forach lub mediach społecznościowych - np. "Polecam panią Mariolę  -  e-mail: mariola@gmail.com". Jest to mało wiarygodne. Nigdy nie ufajcie takim opiniom - potem nasi prawnicy mają mnóstwo pracy, aby odzyskać Wasze pieniądze i je Wam zwrócić. Zauważcie też, że takie oferty to adresy e-mail z kocówkami  @gmail.com, @interia.pl, @op.pl, @onet.pl itp. To są adresy darmowe. Można je zmieniać w każdej chwili, bez kosztów, bez konsekwencji. Co to znaczy? Każdy,  ale to każdy może sobie założyć taką pocztę. I to nic nie kosztuje. Żadnych konsekwencji. Nie trzeba podawać prawdziwych danych. A skoro nie trzeba... Sami sobie dopowiedzcie...

 

Pomoc w pisaniu prac. Jak wybrać dobrą ofertę, żeby nie żałować?

Jak zatem wybrać dobrą pomoc w pisaniu prac? Przede wszystkim należy wybrać wiarygodną firmę, z udokumentowanym doświadczeniem, które można sprawdzić na stronach CEIDG lub KRS (zależnie od formy organizacyjno-prawnej działalności gospodarczej:  CEIDG - jeden właściciel, KRS - spółka). Lepiej też wybierać duże firmy, zatrudniające profesjonalnych pracowników naukowych (nie ma znaczenia czy właścicielem jest jedna osoba, czy jest to spółka), gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo, że pracownicy naukowi napiszą o wiele lepszą pracę, której nie trzeba będzie poprawiać. W przypadku firm obowiązują również przepisy o rękojmi, dające możliwość bezproblemowego zgłaszania reklamacji. Chociaż tego typu oferty mogą być nieco droższe, warto jednak zainwestować, gdyż dyplom licencjata, magistra lub inżyniera to inwestycja na całe życie. Nie warto zatem wybierać tanich ofert i potem żałować.

 

Pomoc w pisaniu prac. Profesjonalna oferta.

Jeśli potrzebujesz pomocy w pisaniu prac, zachęcamy do skorzystania z oferty naszego serwisu. Zapewniamy pomoc w pisaniu prac:

 • licencjackich,

 • inżynierskich,

 • magisterskich,

 • zaliczeniowych,

 • innych.

Gwarantujemy stałe ceny, ochronę od wad prawnych – antyplagiat, wysoką jakość opracowań, terminowość oraz najwyższy profesjonalizm naszych pracowników naukowych.

Skontaktuj się

Zapytaj o cenę

Wróć do strony głównej

 

Zobacz też:

Zadzwoń - 791 205 746

Cyber-promotor
0

Liczba zadowolonych klientów: