Ile kosztuje praca licencjacka

Darmowa wycena w 24 godziny

Praca licencjacka w cenie już od 800 zł! Sprawdź naszą ofertę!

Cyber-promotor stara się zapewnić swoim Klientom usługi najwyższej jakości, w jak najlepszej cenie. Dzięki dużej liczbie zamówień z polecenia stałych Klientów, jesteśmy w stanie zredukować koszty marketingowe i obniżać ceny. Sprawdź, ile kosztuje praca licencjacka dla Ciebie!

Stiudenci po obronie ile kosztuje praca licencjacka ceny prac licencjackich 2022
19 grudnia 2022

Ile kosztuje praca licencjacka? Ceny prac licencjackich 2022

Koniec semestru to czas, kiedy wielu studentów uświadamia sobie, że lada moment trzeba będzie oddać pracę licencjacką. Tymczasem na zajęć jest całe mnóstwo, a jeszcze chciałoby się wyjść, zabawić się. Nie każdy chce i może przesiadywać w bibliotekach. Powoduje to, że studenci rozważają korzystanie z różnego rodzaju pomocy naukowych. Wielu zadaje sobie pytanie: ile kosztuje praca licencjacka?

Pisanie pracy licencjackiej - cena już od 800 zł - sprawdzona oferta - zobacz, ile kosztuje praca licencjacka

Spis treści:

Ile kosztuje praca licencjacka? Od czego zależy cena pracy licencjackiej?

Ceny prac licencjackich obronionych przez innych studentów

Ceny prac licencjackich – kompilacje innych prac

Ceny prac licencjackich – prace oryginalne z gwarancją antyplagiatową

Czy warto kupić tanią pracę licencjacką?

 

Ile kosztuje praca licencjacka? Od czego zależy cena pracy licencjackiej?

 

Na rynku jest wiele pomocy naukowych, które przydadzą się przy pisaniu pracy licencjackiej. Bardzo popularną formą opracowań tego typu są wzorce prac licencjackich. Skorzystanie z takiego wzorca znacznie skraca czas przygotowania pracy licencjackiej. Można przy tym wyróżnić 3 typy wzorców prac:

  • Wzorce prac oryginalne, na dowolny temat, z gwarancją antyplagiatową - są to przykładowe prace licencjackie pisane na zlecenie konkretnego klienta, na zadany przez niego temat, które następnie są sprawdzane w systemie antyplagiatowym i nie udostępniane nikomu więcej. Właśnie tego typu prace tworzy nasz serwis. Tego typu wzorce wyglądają jak prawdziwa praca licencjacka, a jednocześnie są oryginalne i nie ma ryzyka plagiatu. Serwisy z najwyższej półki, takie jak nasz, oferują ponadto imienną licencję na wykorzystanie tego typu prac w dowolny sposób, co sprawia, że bez ryzyka naruszenia praw autorskich i plagiatu można je legalnie wykorzystywać do swoich celów.  Ich cena jest jednak odpowiednio wyższa niż prac nieoryginalnych, gdyż jest to usługa jednorazowa, a samej pracy jej twórca ani serwis nie mogą potem zbyć innym klientom.

  • Wzorce prac nieoryginalne, ale z możliwością stworzenia „gotowca” na dowolny temat. Tego typu prace licencjackie powstają jako kompilacje wcześniej napisanych i wielokrotnie bronionych prac różnego typu. Dobór tematu jest możliwy, jednak w związku z tym, że są to swego rodzaju „sklejki” z różnych prac, najczęściej wprowadzonych już do systemu antyplagiatowego, wykorzystanie większych fragmentów tego typu tekstów we własnej pracy licencjackiej czy magisterskiej skutkuje wykryciem plagiatu i problemami na uczelni. Ile kosztuje praca licencjacka na wzór będąca kompilacją innych tekstów? Tego typu prace są droższe od nieoryginalnych, obronionych już prac licencjackich w obrocie masowym, ale wyraźnie tańsze od prac oryginalnych objętych ochroną antyplagiatową. Przeklejanie czegokolwiek z tych wzorców do własnej pracy nie jest dobrym pomysłem - wyjdzie plagiat. Jednocześnie tego typu teksty można spotkać w ofercie nieuczciwych osób lub serwisów, które świadczą usługi pomocy w pisaniu prac (tylko niekiedy drobnym druczkiem zaznacza się, że nie są to prace wolne od plagiatu).

  • Wzorce prac nieoryginalne, bez możliwości indywidualnego doboru tematu - są to najczęściej prace już obronione przez innych studentów. Wyglądają również jak gotowa praca licencjacka, jednak ich minusem jest to, że aby były pomocne w przygotowaniu własnej pracy, można opierać się jedynie na literaturze i źródłach, na bazie których powstały. Nie ma możliwości prze klejenia większych fragmentów tego typu prac do własnej pracy licencjackiej, gdyż będzie to plagiat. W tym wypadku nie ma możliwości narzucenia dowolnego tematu, można wybierać spośród tego, co oferuje dane serwis pośredniczący w sprzedaży takich prac. Uczciwe serwisy oferujące takie prace informują, że są to prace już obronione. Ich użyteczność jest zatem bardzo ograniczona, ale cena wyraźnie niższa.

 

Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac? Sprawdź konkurencyjne ceny oryginalnych prac z gwarancją antyplagiatową od Cyber-promotora:

Pisanie prac  - cennik

Pisanie prac - wycena indywidualna

 

Ceny prac licencjackich obronionych przez innych studentów

 

Jak wynika z powyższego zestawienia, ceny prac licencjackich są mocno zróżnicowane.  Najtańsze prace licencjackie, to te już obronione, odsprzedawane serwisom pośredniczącym, po tym, gdy zostały wykorzystane przez studenta. Prace tego typu bywają też wystawiane na sprzedaż przez mniej prestiżowe serwisy pomocowe, z zastrzeżeniem jednak, że są to prace obronione i dlatego po niższej cenie. Ceny prac licencjackich w tej grupie wahają się od 200 do 600 zł. Cena jest niska, ale użyteczność takiej pracy również jest mała - nie da się jej wykorzystać bezpośrednio to tworzenia własnej pracy.

Zobacz także:  Ile kosztuje praca inżynierska. Pisanie prac inżynierskich cena

Pisanie pracy magisterskiej cena

 

Ceny prac licencjackich – kompilacje innych prac

 

Jeśli chodzi o prace licencjackie na zadany temat, ale bez gwarancji antyplagiatowej, tworzone jako komplikacja z innych tekstów, ich ceny są wyższe. Stworzenie takiego wzorca odbywa się co prawda bardzo szybko, ale wymaga jednak ingerencji człowieka, aby dopasować treść do tematu. W tym wypadku ceny prac licencjackich wahają się od 300 do około 1000 zł w zależności od objętości tekstu. Ceny takich prac bardzo często są też podawane od strony i wówczas cena pracy licencjackiej za stronę wynosi od 8 do 20 zł.

Zobacz także: Pisanie pracy magisterskiej cena

 

Ceny prac licencjackich – prace oryginalne z gwarancją antyplagiatową

 

Najdroższe są prace licencjackie na wybrane przez klientów tematy z gwarancją antyplagiatową. Są jednak warte tej ceny, gdyż wymagają najmniej własnego zaangażowania. Ceny prac licencjackich z gwarancją antyplagiatową zaczynają się od pułapu 600-800 zł za pracę - cena ta dotyczy prac bardzo małych, na 15-25 stron. Prace licencjackie o większej objętości są wyraźnie droższe. Można przyjąć, że dobra cena pracy licencjackiej objętości przykładowo 30-40 stron to koszt rzędu od 1100 zł do 1400 zł bez uwzględnienia badań. Koszt pracy licencjackiej na 60 stron to już wydatek rzędu 1700-2200 zł, bez badań. Z racji tego, że są to prace pisane od podstaw do ceny tej należy jeszcze doliczyć koszt przeprowadzania badań, które też robi się od podstaw. Najtańsze badania takie jak analiza dokumentów czy w studium przypadku to koszt od 200 zł wzwyż. W przypadku prac projektowych lub badań ilościowych ceny te będą znacznie wyższe.

 

Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac? Skorzystaj z bezpiecznej oferty:

Sprawdź ofertę

 

Czy warto kupić tanią pracę licencjacką?

 

Należy jednak pamiętać, że w tym wypadku nie warto oszczędzać i nie powinno się wybierać tanich ofert. Dyplom to inwestycja na całe życie. Zaoszczędzone kilkadziesiąt czy kilkaset złotych może bowiem skutkować poważnymi problemami na uczelni, takimi jak choćby posądzenie o plagiat, komisja dyscyplinarna, czy wręcz skreślenie z listy studentów bez możliwości obrony, a nawet odpowiedzialność karna z tytułu naruszenia artykułu 272 kodeksu karnego - zagrożona karą więzienia do lat 3. Lepiej zatem wybrać oferty sprawdzone, dużych firm, takich jak nasza, które mają udokumentowaną działalność CEIDG lub KRS. Choć są to oferty być może minimalnie droższe od tych z szarej strefy, jednak daje to gwarancję, że za kilka lat absolwent nie zostanie pozbawiony dyplomu.

Studencie! Nie ryzykuj!!! Bardzo często

TANIA PRACA = PLAGIAT

DYPLOM TO INWESTYCJA NA CAŁE ŻYCIE

ZAINWESTUJ W SIEBIE

Prace licencjackie wolne od plagiatu z gwarancją - zapytaj

Oferujemy wzorce prac licencjackich na dowolnie wybrane tematy z 84 dziedzin. Wszystkie nasze prace są objęte stuprocentową gwarancją antyplagiatową oraz gwarancją jakości z darmowymi poprawkami włącznie. Jeśli potrzebujesz pomocy w pisaniu pracy licencjackiej, skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów.

 

Zobacz także: ile kosztuje praca magisterska - ceny prac magisterskich 2022

Potrzebujesz pomocy w pisaniu prac? Skorzystaj z bezpiecznej oferty:

Sprawdź ofertę pomocy w pisaniu prac

Kontakt

Powrót do strony głównej

Zadzwoń - 791 205 746

Cyber-promotor
0

Liczba zadowolonych klientów: