Liczba zadowolonych klientów:

 

Copyright by Cyber-promotor.pl  2000-2022

Kontakt

Adres i dane rejestrowe firmy

Polityka prywatności - pobierz

Jesteśmy polską firmą. Możesz nas sprawdzić w rejestrze przedsiębiorców na stronie Centralnej Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej.

Nasz serwis zajął  I miejsce w ogólnopolskim rankingu najlepszych serwisów w kraju publikowanym raz w roku przez portal konsumencki Doradca Studenta - zobacz więcej na Doradca Studenta - Rankingi

 

Działamy tylko legalnie - wykonane przez nas opracowania stanowią jedynie wzorce prac studenckich, a więc mogą być wykorzystane tylko w sposób nie naruszający przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz art.272 KK.

Wykonywane przez nas opracowania naukowe tematów prac stanowią materiał edukacyjny dostosowany do potrzeb konkretnego klienta i objęte ochroną antyplagiatową. Mogą one być wykorzystywane jedynie zgodnie z prawem.  Serwis dokłada wszelkiej możliwej staranności, aby udzielać Klientom informacji na temat legalnego wykorzystania zamawianych materiałów i nie ponosi odpowiedzialności za dalsze użytkowanie i sposób wykorzystania materiałów przez poszczególnych Klientów, którzy nie przestrzegają warunków zawartych w umowie.

0
Pomoc w pisaniu prac, pisanie prac

Tylko w sierpniu prace licencjackie, inżynierskie i magisterskie do 10% taniej*.

Zgłoś pracę do wyceny bez zobowiązań, podaj hasło:  "lato" i odbierz swój rabat na pracę.

Zamów opracowanie pracy licencjackiej, inżynierskiej lub magisterskiej i ciesz się wakacjami!

 

Gorąca PROMOCJA

w Cyber-promotor.pl

Pomoc w pisaniu prac

do 10% taniej

 

Pisanie prac promocja pomoc w pisaniu prac

*Oferta promocyjna dotyczy opracowań naukowych całych prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich wraz z badaniami o objętości powyżej 40 stron. Promocja nie obejmuje zamówień pojedynczych rozdziałów lub elementów prac oraz opracowań o objętości mniejszej niż 35 stron. Ceny promocyjne nie obejmują  również opracowań w terminach ekspresowych krótszych 6 tygodniu realizacji. Promowane dziedziny: prawo, pedagogika, fizjoterapia, BHP, pielęgniarstwo, inne, w miarę wolnych terminów.

Aby skorzystać z cen promocyjnych należy złożyć zamówienie (zawrzeć umowę) najpóźniej do 20 lipca 2022 roku do godziny 24.00.

Sprawdź pełną ofertę lub zgłoś pracę do wyceny bez zobowiązań i odbierz swój rabat. Sama wycena do niczego Cię nie zobowiązuje. Podstawą przyjęcia zamówienia jest dopiero zawarcie umowy promocyjnej.

Sprawdź ofertę

Zgłoś pracę do wyceny

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi promocjami? Zapisz się na newsletter - tutaj