Pisanie prac licencjackich 4 najczęstsze wyzwania Pomoc w pisaniu prac licencjackich
15 lipca 2022

Pisanie prac licencjackich – co jest najtrudniejsze? Co daje pomoc w pisaniu prac licencjackich?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, serwis Cyber-promotor.pl postanowił zbadać, jakie największe trudności napotykają studenci przy pisaniu prac licencjackich. Wyniki naszego badania okazały się całkiem ciekawe, aczkolwiek biorąc nasze doświadczenie, raczej nas nie zaskoczyły.

Pisanie prac licencjackich – problem numer 1: nie umiem wybrać tematu pracy licencjackiej

To, że wybór tematu pracy licencjackiej nie jest zadaniem prostym wiemy już od lat. W związku z tym stworzyliśmy bazę tematów prac dyplomowych, dzięki której studenci zarówno studiów licencjackich, magisterskich jak i inżynierskich mogą wybrać sobie dowolny temat pracy. Co ciekawe, całkiem często spotykamy się ze zjawiskiem kopiowania naszej bazy tematów prac dyplomowych przez promotorów. Mieliśmy do czynienia z sytuacjami, kiedy studenci proponowali nam wybór tematu z listy otrzymanej przez promotora, która stanowiła identyczną kopię tematów z danej dziedziny opublikowanych na naszej stronie internetowej. Nie mamy nic przeciwko kopiowaniu tematów prac dyplomowych przez studentów, wszakże temu nasza baza służy, jednakże w przypadku promotorów miło byłoby podać źródło, skąd zaczerpnęło się rzekomo autorskie tematy prac dyplomowych. Skoro promotor oferuje studentom pomoc w pisaniu prac licencjackich, to przede wszystkim on powinien robić to legalnie, a więc podawać źródło, z którego zaczerpnął listę tematów.

Potrzebujesz pomocy w doborze tematu pracy licencjackiej? Nasza baza tematów prac dyplomowych jest do Twojej dyspozycji – zobacz tutaj. Jeśli potrzebujesz indywidualnej nieodpłatnej konsultacji skontaktuj się z naszym ekspertem – zobacz tutaj

Pisanie prac licencjackich – problem numer 2: jak napisać część teoretyczną pracy licencjackiej? Czy konieczna będzie pomoc w pisaniu prac licencjackich?

A co w sytuacji, kiedy nie umiemy napisać części teoretycznej pracy licencjackiej? Albo, co gorsza, nie wynika to z braku naszych umiejętności, lecz z obiektywnego braku odpowiedniej ilości materiałów naukowych. No cóż. Możliwości jest kilka.  Tym niemniej, pomoc w pisaniu prac licencjackich może okazać się niezbędna. Można się męczyć do skutku z tym, to potrafimy lub mamy, narażając się na wielokrotne odrzucanie przez promotora tego, co napiszemy, albo można poprosić o profesjonalną pomoc w pisaniu prac licencjackich. Nie należy jednak wybierać oferty przypadkowej. W tej branży występuje bowiem wiele ofert, pochodzących nie od profesjonalistów, ale od przypadkowych osób pragnących sobie dorobić. W przypadku profesjonalnej firmy świadczącej pomoc w pisaniu prac a licencjackich możemy liczyć na to, że zatrudnieni fachowcy to kadra akademicka, tak jak w przypadku serwisu Cyber-promotor.pl, która ma łatwiejszy dostęp do literatury fachowej. Pracownicy akademiccy cieszą się bowiem specjalnymi przywilejami bibliotecznymi. W  bibliotekach uniwersyteckich mogą oni wypożyczać wiele publikacji niedostępnych dla studentów. Ponadto duże firmy, takie jak ta, do której należy marka Cyber-promotor posiadają też własne zaplecze biblioteczne, dzięki czemu są niezależne od bibliotek niekomercyjnych. Nawet w dobie pandemii nie wystąpią tu zatem problemy z dostępem do fachowej literatury naukowej, z jakimi borykają się zwykli studenci. Warto zatem sięgnąć po właśnie taką pomoc w pisaniu prac licencjackich, aby nie tracić czasu na z góry przegrane poszukiwanie niedostępnych materiałów naukowych.

Masz problem z napisaniem części teoretycznej pracy licencjackiej? Nasi eksperci chętnie pomogą. Skontaktuj się z naszym konsultantem bezpośrednio pomoc w pisaniu prac licencjackich – zobacz tutaj

Pisanie prac licencjackich – problem numer 3: jakie badania do pracy licencjackiej?

Na temat badań do pracy licencjackiej pisaliśmy już wielokrotnie. Wystarczy przejrzeć nasze poradniki – zobacz tutaj. Stanowią one bardzo przydatną pomoc w pisaniu prac licencjackich.  W tym miejscu powtórzymy zatem w skrócie to, o czym pisaliśmy szczegółowo w naszych innych artykułach. Dobór badania jest niejako zawarty w temacie pracy. To właśnie on narzuca w pewien sposób metodę badawczą. Przykładowo, jeśli temat brzmi „Optymalizacja łańcucha logistycznego za pomocą narzędzi informatycznych na przykładzie firmy X”, wówczas  fraza „na przykładzie firmy X”, determinuje z góry metodą badawczą, jaką będzie studium przypadku firmy. Więcej o doborze badań na podstawie tematu przeczytacie tutaj. W każdym razie, zdarza się, że formułując temat, student nie zastanawia się jeszcze nad wyborem metod badawczych i ten zostaje skonstruowany w taki sposób, że możliwość przeprowadzenia badań zwyczajnie wykracza poza możliwości studenckie. W takiej sytuacji możliwości są dwie: albo zmiana tematu, albo sięgnięcie po pomoc w pisaniu prac licencjackich. Niektóre firmy świadczące tego typu usługi są w stanie zapewnić pomoc w organizacji badań lub wyręczyć studenta w ich przeprowadzeniu. Należy w tym miejscu nadmienić, że zlecenie badań na zewnątrz jest całkowicie legalne, o ile wskaże się podmiot, który brał udział w organizacji badań. Chociaż pisanie prac licencjackich badawczych może stanowić spore wyzwanie, To w przypadku skorzystania z legalnej pomocy jest ono znacznie łatwiejsze.

Masz problem z częścią badawczą pracy licencjackiej? Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. W tym wypadku pomoc w pisaniu prac licencjackich może być darmowa lub odpłatna. Aby ustalić szczegóły, skontaktuj się z naszym ekspertem – zobacz tutaj

Pisanie prac licencjackich – problem numer 4: ale ja nie dam rady! Potrzebna pomoc w pisaniu prac licencjackich!

Opisane powyżej problemy mogą wystąpić oddzielnie lub łącznie. Jeżeli występują oddzielnie, bardzo często wystarczą zwykłe konsultacje eksperckie, podczas których student w ramach indywidualnej sesji naukowej, może otrzymać niezbędną pomoc w pisaniu prac licencjackich i rozwiać wszelkie swoje wątpliwości. Czasami jednak konieczne zamówienie jest wzorca pracy lub inna pomoc. Paleta możliwości jest szeroka, a firmy zawsze starają się dostosować do potrzeb klientów.

Jeśli potrzebna Ci pomoc w pisaniu prac licencjackich, inżynierskich, magisterskich lub zaliczeniowych, skontaktuj się z naszymi ekspertami – zobacz tutaj.

Może cię także zainteresować:

Pisanie prac licencjackich

Pisanie prac magisterskich

Pisanie prac inżynierskich

Pisanie prac zaliczeniowych

Zadzwoń - 791 205 746

Cyber-promotor
0

Liczba zadowolonych klientów: