Liczba zadowolonych klientów:

 

Copyright by Cyber-promotor.pl  2000-2022

Kontakt

Adres i dane rejestrowe firmy

Polityka prywatności - pobierz

Jesteśmy polską firmą. Możesz nas sprawdzić w rejestrze przedsiębiorców na stronie Centralnej Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej.

Nasz serwis zajął  I miejsce w ogólnopolskim rankingu najlepszych serwisów w kraju publikowanym raz w roku przez portal konsumencki Doradca Studenta - zobacz więcej na Doradca Studenta - Rankingi

 

Działamy tylko legalnie - wykonane przez nas opracowania stanowią jedynie wzorce prac studenckich, a więc mogą być wykorzystane tylko w sposób nie naruszający przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz art.272 KK.

Wykonywane przez nas opracowania naukowe tematów prac stanowią materiał edukacyjny dostosowany do potrzeb konkretnego klienta i objęte ochroną antyplagiatową. Mogą one być wykorzystywane jedynie zgodnie z prawem.  Serwis dokłada wszelkiej możliwej staranności, aby udzielać Klientom informacji na temat legalnego wykorzystania zamawianych materiałów i nie ponosi odpowiedzialności za dalsze użytkowanie i sposób wykorzystania materiałów przez poszczególnych Klientów, którzy nie przestrzegają warunków zawartych w umowie.

0
Pomoc w pisaniu prac, pisanie prac

Baza jest całkowicie nieodpłatna, a jej pobranie NIE wiąże się z koniecznością korzystania z innych naszych usług.

Tym niemniej, warunkiem skorzystania z bazy tematów prac dyplomowych jest udzielenie zgody na przesyłanie informacji marketingowych.

Po udzieleniu zgody w nowej karcie otworzy się baza tematów (plik PDF).

Twój e-mail:
Wyrażam zgodę i zamawiam
Tak
Nie
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Oświadczam, że zapoznałam/łem się z regulaminem serwisu Cyber-promotor i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

zgodnie z RODO i regulaminem serwisu Cyber-protor oraz przesyłanie informacji marketingowych.  Zamawiam DARMOWĄ bazę tematów prac dyplomowych.

Adres e-mail musi być prawidłowy, w innym wypadku nie będzie można pobrać bazy tematów prac dyplomowych.