Liczba zadowolonych klientów:

 

Copyright by Cyber-promotor.pl  2000-2022

Kontakt

Adres i dane rejestrowe firmy

Polityka prywatności - pobierz

Jesteśmy polską firmą. Możesz nas sprawdzić w rejestrze przedsiębiorców na stronie Centralnej Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej.

Nasz serwis zajął  I miejsce w ogólnopolskim rankingu najlepszych serwisów w kraju publikowanym raz w roku przez portal konsumencki Doradca Studenta - zobacz więcej na Doradca Studenta - Rankingi

 

Działamy tylko legalnie - wykonane przez nas opracowania stanowią jedynie wzorce prac studenckich, a więc mogą być wykorzystane tylko w sposób nie naruszający przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz art.272 KK.

Wykonywane przez nas opracowania naukowe tematów prac stanowią materiał edukacyjny dostosowany do potrzeb konkretnego klienta i objęte ochroną antyplagiatową. Mogą one być wykorzystywane jedynie zgodnie z prawem.  Serwis dokłada wszelkiej możliwej staranności, aby udzielać Klientom informacji na temat legalnego wykorzystania zamawianych materiałów i nie ponosi odpowiedzialności za dalsze użytkowanie i sposób wykorzystania materiałów przez poszczególnych Klientów, którzy nie przestrzegają warunków zawartych w umowie.

0
Pomoc w pisaniu prac, pisanie prac

Nie pobieramy przedpłat. Aby złożyć zamówienie, wymagane jest jednak zawarcie umowy (zobacz jak zawrzeć umowę). Płatność następuje po wykonaniu usługi, w momencie odbioru zamówienia. Ewentualne poprawki realizowane są w ramach warunków gwarancji, stanowiących część umowy.

Umowa, gwarancja, bez przedpłat, poprawki w cenie

Jak złożyć zamówienie?

Aby złożyć zamówienie, należy najpierw skontaktować się z nami mailowo i  poprosić o wycenę (przejdź do wyceny).

Po otrzymaniu maila z informacjami, czego oczekujesz w zamówieniu, przesyłamy aktualny wzór umowy, warunki gwarancji i kosztorys.

Jeśli warunki Ci odpowiadają, możesz złożyć zamówienie. W tym celu należy zawrzeć umowę.

Umowę najlepiej wysłać do nas mailem. Wystarczy wypełniona w Wordzie umowa  z dołączonym do niej zabezpieczonym zdjęciem dokumentu potwierdzającego Twoje dane. Nie pobieramy przedpłat, więc musimy mieć pewność, że zgłosisz się po zamówienie, nie można więc wpisać danych fikcyjnych. Dokument koniecznie zabezpiecz przed nieupoważnionym użyciem (zobacz jak to zrobić - plik pdf).

Po otrzymaniu umowy zamówienie trafia do realizacji.  Podpisany egzemplarz umowy odsyłamy klientowi na maila. Wystarczy już tylko poczekać na efekty pracy redaktorów.

Rodzaj pracy:

Magisterska

Licencjacka

Inżynierska

Podyplomowa

Referat

Esej

Artykuł

Inna

Ilość stron (orientacyjnie):

Oczekiwany termin wykonania pracy:

Plan - jeśli jest narzucony:

Badania:

Ankieta

Projekt

Studium przypadku

Analiza dokumentów firmy

Analiza finansowa

Analiza statystyczna

Inne

Bez badań

Twój e-mail (koniecznie prawidłowy):

Telefon:

Załącznik
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!