Pomoc w pisaniu prac magisterskich
07 lipca 2022

Pomoc w pisaniu prac magisterskich. Dlaczego studenci korzystają z pomocy w pisaniu prac? Czym kierują się przyszli magistrowie?

Wydawać by się mogło, że studenci przygotowujący się do obrony pracy magisterskiej nie powinni już mieć większych problemów z samym napisaniem pracy. Większość z nich obroniła już przecież licencjat i tym samym zdobyła pewne doświadczenie w tworzeniu tekstów naukowych. Problemem nie powinna być zatem niedostateczna wiedza lub umiejętności. Tym niemniej wielu studentów sięga po pomoc w pisaniu prac magisterskich. Dlaczego tak się dzieje? Co nimi kieruje? Jak się okazuje, powodów jest kilka.

 

Potrzebna pomoc w pisaniu prac magisterskich – powód 1: brak czasu

Deficyt wolnego czasu to coś, na co uskarżamy się wszyscy. Problem ten dotyczy również studentów, szczególnie ostatnich lat studiów. Wówczas bowiem często podejmuje się pierwszą pracę, zakłada rodzinę lub w ogóle żyje się bardzo intensywnie i brakuje czasu na wszystko. Pomoc w pisaniu prac magisterskich to zatem usługa, która może bardzo pomóc do organizacji zajęć braku czasu.

Brakuje Ci czasu i potrzebujesz pomocy w napisaniu pracy? Skontaktuj się z nami - kliknij tutaj

 

Potrzebna pomoc w pisaniu prac magisterskich – powód 2: zbyt trudny temat

Kolejny powód, dla którego studenci sięgają po pomoc w pisaniu prac magisterskich, to zbyt trudny temat. Studenci, którym napisanie licencjatu przyszło bardzo łatwo i osiągnęli dobre wyniki, często porywają się na tematy bardzo ambitne, ciekawe, ale jednocześnie trudne. Trudność w napisaniu takiej pracy polega najczęściej na unikatowości tematu i związanej z tym niewielkiej ilości publikacji na dany temat. Bez źródeł informacji naukowej, bez odpowiedniego zaplecza badawczego trudno jest pisać na tematy nowatorskie i unikatowe. Większość studentów w takich wypadkach nie jest w stanie poradzić sobie z wyzwaniem i sięga po pomoc. Doświadczeni pracownicy naukowi, którzy przez lata tworzyli samodzielnie teksty na unikatowe tematy, poradzą sobie z tym zadaniem lepiej, choćby dlatego, że ich doświadczenie w samodzielnej pracy naukowej jest znacznie większe niż w przypadku studenta, nawet bardzo zdolnego.

Masz trudny temat i potrzebujesz pomocy w napisaniu pracy? Skontaktuj się z nami - kliknij tutaj

 

Potrzebna pomoc w pisaniu prac magisterskich – powód 3: problemy w pozyskaniu materiałów badawczych

W przypadku wielu tematów prac magisterskich może wystąpić problem w pozyskaniu materiałów badawczych. Dzieje się tak najczęściej, gdy student sam nie potrafi wybrać tematu lub nie jest w stanie z góry określić, jakie badania powinien wykonać i czy będzie w stanie to zrobić. Ważną rolę odgrywa w tym momencie promotor, który na etapie doboru tematu, powinien ze studentem ustalić jakie badania będzie on w stanie samodzielnie przeprowadzić. Jeśli tego nie zrobiono, w późniejszych etapach pisania pracy mogą wystąpić problemy w pozyskaniu materiałów badawczych. Bardzo często zdarza się, że w takiej sytuacji student w ogóle nie jest w stanie przeprowadzić samodzielnie badań i jest zmuszony sięgnąć po pomoc w pisaniu prac magisterskich, nawet jeśli licencjat napisał całkowicie samodzielnie.

Podobne problemy mogą wystąpić także wtedy, gdy studentom z góry są narzucane tematy prac magisterskich. W serwisie Cyber-promotor.pl wielokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami, kiedy klienci przesyłali nam całe listy tematów „do wyboru”, wręczanych im przez promotorów, a tematy te pochodziły z naszej bazy tematów prac dyplomowych udostępnianej studentom nieodpłatnie. O ile student ma wybór tematu z takiej listy, sytuacja nie jest szczególnie groźna, natomiast jeżeli narzuca mu się temat z góry, problem z pozyskaniem materiału badawczego w większości przypadków musi wystąpić. W takiej sytuacji student jest zmuszony, aby sięgnąć po pomoc w pisaniu prac magisterskich.

Masz problem w pozyskaniu materiałów badawczych do swojej pracy? Skontaktuj się z nami. Pomożemy - kliknij tutaj

 

Potrzebna pomoc w pisaniu prac magisterskich – powód 4: sytuacja rodzinna

Sytuacja rodzinna to kolejny powód, dla którego wielu studentów sięga po pomoc w pisaniu prac magisterskich. Problem zazwyczaj dotyczy młodych kobiet, ale nie tylko. Najczęściej, gdy w rodzinie pojawia się dziecko lub trzeba się zająć ciężko chorym członkiem rodziny pomoc w pisaniu prac magisterskich staje się niezbędna i znacznie odciąża ona studenta lub studentkę w obowiązkach życia codziennego.

Sytuacja życiowa utrudnia Ci samodzielne pisanie pracy magisterskiej? Skontaktuj się z nami. Pomożemy - kliknij tutaj

 

Potrzebna pomoc w pisaniu prac magisterskich – powód 4: sytuacja zawodowa

Do podjęcia studiów magisterskich wiele osób zmusza sytuacja zawodowa. Najczęściej dotyczy to takich zawodów jak pielęgniarze/pielęgniarki i nauczyciele. Zdobycie tytułu magistra wiąże się wtedy albo z awansem zawodowym albo z podwyżką wynagrodzenia. Są to osoby czynne zawodowo, którym nie jest łatwo powrócić do czasów studenckich, a tym bardziej samodzielnie przysiąść nad pisaniem pracy magisterskiej. Pomoc w pisaniu prac magisterskich stanowiąca uzupełnienie seminarium magisterskiego staje się wówczas niezbędna.

Sytuacja zawodowa  Cię przerasta i masz problem z napisaniem pracy magisterskiej? Skontaktuj się z nami. Pomożemy - kliknij tutaj

 

Potrzebna pomoc w pisaniu prac magisterskich – powód 6: pozytywne doświadczenia z serwisem, który pomagał w napisaniu pracy licencjackiej zachęcają do skorzystania z pomocy przy pracy magisterskiej

Często zdarza się, że osoby, które korzystały z pomocy w pisaniu prac licencjackich i miały pozytywne doświadczenia współpracy z serwisem, potem chętnie sięgają pomoc w pisaniu prac magisterskich świadczoną przez tego samego usługodawcę. W serwisie Cyber-promotor.pl mamy bardzo wielu takich klientów. Zazwyczaj klienci ci zgłaszają się do nas odpowiednio wcześniej i bardzo dokładnie planują, jak ma wyglądać pomoc w pisaniu prac magisterskich, jaki ma być harmonogram działań i ewentualnych spotkań bezpośrednich lub online, planują też dokładnie zakres i terminy prowadzonych badań. Taka współpraca może też być znacznie bardziej owocna niż w przypadku, kiedy zdesperowany klient zgłasza się do nas na tydzień przed planowaną obroną i oczekuje, abyśmy w jego przypadku dokonali cudów - których zresztą często zdarza nam się dokonywać i doprowadzić delikwenta z sukcesem do pozytywnego wyniku obrony.

Jesteś Klientem serwisu Cyber-promotor.pl i potrzebujesz pomocy przy kolejnej pracy?  Mamy dla ciebie atrakcyjne rabaty - kliknij tutaj

 

Potrzebna pomoc w pisaniu prac magisterskich – powód 7: przeświadczenie, że pisanie pracy magisterskiej to strata czasu

Bywają też studenci, którym się po prostu nic nie chce. Studia są przez nich traktowane jako przykry obowiązek, a nie możliwość samorozwoju. Dla takich ludzi wszystko jest ciekawszym zajęciem niż pisanie pracy. Jest zatem niemal pewne, że sięgną oni po pomoc w pisaniu prac magisterskich.  Z naszego doświadczenia wynika, że stanowią oni raczej wyjątek od reguły. Z takimi osobami staramy się zresztą nie nawiązywać współpracy, gdyż współpraca rzadko przebiega owocnie, a ponadto mogą one posunąć się do działań mogących naruszyć interes większości naszych wspaniałych klientów. Nie oceniamy jednak ich motywów.

 

Podsumowanie

Należy pamiętać, że korzystanie przez studentów z pomocy w pisaniu prac magisterskich, licencjackich lub innych nie zawsze sprowadza się do oddania przez nich gotowca jako swojej pracy. Pomoc w pisaniu prac magisterskich przybiera rozmaite formy od konsultacji i korepetycji, które stanowią uzupełnienie pracy seminaryjnej w promotorem, poprzez różnego rodzaju opracowania i e-konsultacje mające na celu przyspieszenie stworzenia własnej pracy przez studenta. Właśnie taki model pracy preferujemy w serwisie Cyber-promotor.pl. Dzięki takiemu podejściu świadczona przez nas pomoc jest w pełni legalna i stanowi uzupełnienie dla seminarium magisterskiego, a wyniki naszych Klientów podczas obron prac magisterskich są doskonałe.

 

Jeśli potrzebna ci pomoc w napisaniu pracy magisterskiej lub innego typu skontaktuj się z nami. Serwis Cyber-promotor.pl zawsze zapewnia rzetelną i legalną pomoc.

Zapytaj o ofertę - kontakt

Wróć do strony głównej

 

Może cię także zainteresować:

Pisanie prac licencjackich

Pisanie prac magisterskich

Pisanie prac inżynierskich

Pisanie prac zaliczeniowych

 

Tagi: pisanie prac, pisanie prac licencjackich, pisanie prac magisterskich, pisanie prac inżynierskich, pisanie prac zaliczeniowych

 

Zadzwoń - 791 205 746

Cyber-promotor
0

Liczba zadowolonych klientów: