Liczba zadowolonych klientów:
0
Pomoc w pisaniu prac, pisanie prac

Napisanie pracy licencjackiej, jeśli nie robiło się tego nigdy wcześniej, jest sporym wyzwaniem dla większości studentów. Nawet jeśli wcześniej pisali oni różne prace zaliczeniowe, to brak im doświadczenia w pisaniu dużych tekstów oraz prowadzeniu badań naukowych. Nie wszystkie uczelnie zapewniają też odpowiednie merytoryczne wsparcie, takie jak choćby wykłady lub ćwiczenia z metodyki pracy naukowej. Powoduje to, że z różnych względów studenci tacy poszukują pomocy w pisaniu prac. Jednocześnie powody, które popychają ich do decyzji skorzystania z tej pomocy są zwykle zupełnie inne niż w przypadku studentów studiów magisterskich lub podyplomowych. Warto zatem przyjrzeć się czynnikom, z powodu których studenci sięgają po pomoc w pisaniu prac licencjackich.

 

Potrzebna pomoc w pisaniu prac licencjackich – powód 1: nie umiem wybrać tematu

Serwis Cyber-promotor.pl, chcąc jak najlepiej dopasować ofertę do potrzeb klientów od lat bada powody, dla których studenci korzystają z pomocy w pisaniu prac licencjackich, inżynierskich, magisterskich i zaliczeniowych. Jak wynika z naszych wieloletnich badań dotyczących przyczyn sięgania po pomoc w pisaniu prac licencjackich, wiele osób ma problem już na etapie wyboru tematu. Tak naprawdę rozpoczynając seminarium licencjackie mało kto wie, o czym chciałby napisać pracę. Co prawda ze studentem powinien porozmawiać promotor i ukierunkować jego zainteresowania naukowe, tak jednak dzieje się niezwykle rzadko. Co zatem mają zrobić studenci w takiej sytuacji? Większość z nich sięga po komercyjną pomoc. Serwisy z najwyższej półki, takie jak choćby Cyber-promotor.pl oferują nieodpłatną pomoc w doborze tematu pracy. Nie wiąże się ona z koniecznością późniejszego składania zamówienia na opracowanie lub wzorzec pracy. Serwis posiada bazę tematów prac dyplomowych obejmującą ponad 1200 przykładowych tematów z 84 dziedzin - zobacz tutaj. Wielu studentom tego typu pomoc już wystarcza i po zainspirowaniu się tematem z bazy lub wybraniu sobie jakiegoś tematu, który im odpowiada dalej są w stanie samodzielnie napisać pracę. Pomoc sprowadzająca się do ukierunkowania lub wyboru tematu nie jest niczym nagannym moralnie i absolutnie nie należy tego zjawiska potępiać. Wręcz przeciwnie - jest to wyręczanie promotora z jego obowiązków. To bowiem on jako mentor studentów powinien zapewnić pomoc w tym zakresie. Taka pomoc w pisaniu prac licencjackich jest też całkowicie zgodna z prawem.

Zobacz bazę tematów prac dyplomowych - kliknij tutaj

 

Potrzebna pomoc w pisaniu prac licencjackich – powód 2: mam już temat, ale nie wiem od czego zacząć

Czasem dzieje się tak, że student ma już wybrany temat, wie o czym chciałby pisać, jednak zupełnie nie ma pojęcia od czego zacząć. W takim wypadku pomoc w pisaniu prac również okazuje się niezbędna. Na tym etapie można studenta ukierunkować na dwa sposoby. Pomoc może sprowadzać się do udzielenia studentowi odpowiednich konsultacji - korepetycji, które ukierunkują go w danym temacie. Doświadczony redaktor, najczęściej również pełniący funkcję promotora, jak ma to miejsce w przypadku serwisu Cyber-promotor.pl, może udzielić indywidualnych konsultacji, w ramach których student dowie się, w jaki sposób pisać pracę, od czego zacząć dany temat, jak pozyskiwać źródła i prowadzić badania. Takie konsultacje mogą odbywać się zarówno twarzą w twarz jak również online. Ze względu na wysokie kwalifikacje tego typu pracowników naukowych (najczęściej posiadają oni tytuł naukowy doktora) jest to jednak usługa dosyć droga - w zależności od dziedziny stawka godzinowa ze specjalistą waha się od 150 do 250 zł za godzinę konsultacji. Taka pomoc jest jednak warta swojej ceny, gdyż w ciągu godzinnej sesji konsultacji student często dowiaduje się znacznie więcej niż w ciągu półrocznego seminarium z własnym promotorem.

Pomoc na tym etapie może przyjąć też inną formę. Student może zamówić wzorzec pracy licencjackiej, na podstawie którego stworzy on własną pracę. Tego typu pomoc w opinii niektórych ludzi jest już nieco bardziej kontrowersyjna. Wielu studentów jest oskarżanych o to, że nie piszą oni samodzielnie prac, lecz bazują na „gotowcach”. Tak jednak być nie musi. Większość naszych klientów, po zakupieniu wzorcowej pracy licencjackiej, bardzo często korzysta z dodatkowych nieodpłatnych konsultacji w pakiecie, w ramach których dowiadują się w jaki sposób mogą napisać na jego bazie własną pracę – całkowicie z poszanowaniem przepisów prawa. Takie konsultacje cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów.  

Jeśli potrzebujesz pomocy w ukierunkowaniu, jak zacząć swoją pracę licencjacką skontaktuj się z nami - kliknij tutaj

 

Potrzebna pomoc w pisaniu prac licencjackich – powód 3: nie umiem znaleźć odpowiednich źródeł

Kolejny powód, kiedy pomoc staje się niezbędna, to nieumiejętność lub brak możliwości znalezienia odpowiednich źródeł. Chociaż większość uczelni posiada własne biblioteki i czytelnie, co dotyczy zwłaszcza ośrodków uniwersyteckich lub politechnicznych, zawsze można spotkać się z tematami, dla których wyszukanie odpowiednich źródeł wymaga nieco więcej zachodu. Pomoc w pisaniu prac świadczona przez profesjonalne firmy zatrudniające wysokiej klasy pracowników naukowych może okazać się wówczas niezbędna. O ile z teorią większość studentów jest w stanie sobie poradzić, to kiedy przychodzi na przykład do wyszukania źródeł dotyczących badanych podmiotów czy organizacji lub firm (metoda monograficzna lub studium przypadku), studenci bardzo często sobie z tym nie radzą. Pomoc polegająca na ukierunkowaniu studenta za pomocą konsultacji lub dostarczenie odpowiedniego raportu bądź opracowania na wskazany temat okazuje się niezbędna i bardzo przyspiesza samodzielne napisanie pracy.

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiednich źródeł do części teoretycznej lub praktycznej pracy skontaktuj się z nami - kliknij tutaj

 

Potrzebna pomoc w pisaniu prac licencjackich – powód 4: mam słaby kontakt z promotorem

Jak wynika z naszych badań, kolejny ważny czynnik decydujący o tym, że studenci są wręcz zmuszeni sięgnąć po pomoc w pisaniu prac licencjackich to słaby kontakt z promotorem. Niestety jest to zjawisko częste. Promotorzy, choć są wcale nie najgorzej opłacani, nie zawsze poświęcają odpowiednią ilość czasu swoim studentom. Spotkania seminaryjne, nawet jeżeli odbywają się w miarę regularnie, nie zawsze są prowadzone profesjonalnie. W gruncie rzeczy dość rzadko spotyka się promotorów, którzy faktycznie przykładają się do swojej pracy i wprowadzają studenta w to, jak napisać w licencjat. Nie powinno zatem dziwić, że pomoc w pisaniu prac licencjackich oferowana na warunkach komercyjnych cieszy się takim powodzeniem.

Jeśli twój promotor nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i potrzebujesz pomocy w pisaniu prac skontaktuj się z nami - kliknij tutaj

 

Potrzebna pomoc w pisaniu prac licencjackich – powód 5: jestem obcokrajowcem, mam problemy z językiem polskim

Jeszcze inną grupę klientów korzystających z serwisów świadczących pomoc w pisaniu prac licencjackich stanowią obcokrajowcy. Międzynarodowe programy wymiany studentów, jak na przykład Erazmus czy migracje międzynarodowe wywołane konfliktami zbrojnymi powodują, ze w Polsce studiuje wielu studentów z innych krajów, którzy bronią tutaj licencjat. Ze względów językowych pomoc jest im niezbędna, gdyż zazwyczaj nie są oni w stanie sprawdzić pod względem językowym tego, co sami stworzyli. Teoretycznie powinien zrobić to promotor, jednak wielu uważa, że korekta językowa nie należy do ich obowiązków i student powinien sięgnąć po pomoc gdzie indziej. Korekta językowa jest w pełni legalna i w przypadku osób o obywatelstwie innym niż polskie jest rzeczą całkowicie normalną. Taka pomoc w pisaniu prac licencjackich to zatem nic złego.

Jeśli jesteś obcokrajowcem i nie radzisz sobie z językiem polskim w stopniu wystarczającym, aby samodzielnie napisać pracę, chętnie pomożemy - skontaktuj się z naszym konsultantem - kliknij tutaj

 

Potrzebna pomoc w pisaniu prac licencjackich – powód 6: zmieniła się moja sytuacja rodzinna, urodziło się dziecko, ktoś w rodzinie choruje itp.

Nasi konsultanci rozmawiający z klientami często spotykają się z sytuacją, że studenci, a zwłaszcza studentki, motywują swoją chęć skorzystania z usług z powodu zmiany sytuacji rodzinnej. Często słyszymy takie zdania: „pomoc w pisaniu prac licencjackich jest mi niezbędna, ponieważ urodziło mi się dziecko lub muszę zająć się chorym członkiem rodziny”. Niewątpliwie taka zmiana sytuacji rodzinnej znacznie zaburza normalny rytm życia studenckiego i może powodować, że student lub studentka będzie zmuszony sięgnąć po pomoc w pisaniu prac licencjackich. Taka osoba powinna jednak pamiętać, aby korzystać z tej pomocy w granicach dozwolonych przepisami prawa. Konsultanci serwisu Cyber-promotor.pl zawsze szczegółowo informują klientów, w jaki sposób mogą korzystać z zamówionych opracowań, aby nie narazić się na negatywne konsekwencje prawne. Pomoc w pisaniu prac licencjackich świadczona przez nasz serwis jest bowiem zawsze legalna.

 

Potrzebna pomoc w pisaniu prac licencjackich – powód 7: nie chce mi się, niech ktoś to zrobi za mnie

Ostatni z powodów, dla których studenci sięgają po pomoc w pisaniu prac licencjackich to po prostu zwykłe lenistwo. Tym niemniej, jak wynika z naszych badań przeprowadzonych na klientach serwisu Cyber-promotor.pl jest to najrzadszy powód sięgania po pomoc. Z tego względu nie należy wszystkich klientów tego typu serwisów traktować tak samo. Jeśli już ktoś sięga po pomoc w pisaniu prac licencjackich, robi to z własnych osobistych powodów, których osoby trzecie w żadnym wypadku nie powinny oceniać.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w pisaniu prac licencjackich lub innego typu skontaktuj się z nami. Serwis Cyber-promotor.pl zawsze zapewnia rzetelną i legalną pomoc

Zapytaj o ofertę  - kontakt

Wróć do strony głównej

 

Może cię także zainteresować:

Pisanie prac licencjackich

Pisanie prac magisterskich

Pisanie prac inżynierskich

Pisanie prac zaliczeniowych

 

Tagi: pomoc w pisaniu prac licencjackich, pisanie prac, pisanie prac licencjackich, pisanie prac magisterskich, pisanie prac inżynierskich, pisanie prac zaliczeniowych

Pomoc w pisaniu prac licencjackich. 7 powodów, dlaczego studenci potrzebują pomocy w pisaniu prac.

06 lipca 2022
Pomoc w pisaniu prac licencjackich

CYBER-PROMOTOR.PL