Cyber-promotor opinie

dodaj opinię

Konieczne jest  podanie adresu e-mail, który nie będzie nigdzie widoczny, ale jest niezbędny do weryfikacji, czy jesteś klientem firmy.

Twój e-mail:
Twoja opinia
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Marek

cyber-promotor opinie

Miałem problem z pracą z zarządzania produkcją. Niestety nie zaplanowałem pisania jak trzeba i zabrakło mi czasu. Potrzebowałem pomocy. Zamówiłem same badania to był strzał w 10. Udało się.

Viola

cyber-promotor opinie

Musiałam napisać pracę z analizy finansowej, ale mi nie szło. Ciągle zaczynałam i nie udawało mi się napisać nawet jednego punktu do końca. Przyznam, że praca z tekstami naukowymi to nie jest moja mocna strona. No i te wzory:( Trzeba je rozumieć, a to dla mnie kosmos. Zdecydowałam się skorzystać z pomocy. Moje zamówienie powstało w 3 tygodnie, bez stresu i konieczności poprawiania czegokolwiek. Napisane jasnym i zrozumiałym językiem. Dodam, że mimo moich braków obroniłam się na 5.

Jolla

cyber-promotor opinie

Opracowanie z pielęgniarstwa - szybko i fachowo. Dużo pracuję, dlatego musiałam skorzystać z pomocy. W pakiecie było nie tylko opracowanie pracy, ale też materiały pomocne w nauczeniu się wszystkich zagadnień i przygotowaniu do egzaminu końcowego - obrony. Dostałam bardzo fachową redaktor, która udzieliła mi też wielu cennych porad z dziedziny.

Milena

cyber-promotor opinie

U mnie pakiet pomocowy z logistyki. Dziedzina typowo techniczna, więc zanim skorzystałam z pomocy bardzo się namęczyłam. Na szczęście dzięki materiałom od Cyber-promotora udało mi się szybko sfinalizować pracę i podejść do obrony. Tekst napisany językiem naukowym, ale zrozumiałym dla mnie, nie jak większość podręczników i artykułów naukowych. Jestem zadowolona.

Piotruś Pan

cyber-promotor opinie

Korzystałem z pomocy w projekcie z informatyki. Świetnie zrobiona strona i część opisowa. Dodatkowo, dzięki konsultacjom z redaktorem dowiedziałem się wiele o tym, jak była projektowana moja strona i jak ją później edytować.

Zenek

cyber-promotor opinie

U mnie było już po drugim terminie i po warunku. Dzięki fachowym poradom i świetnie napisanej pracy udało mi się podejść do obrony i zdać. Dziękuję:)

Zobacz opinie naszych klientów

cyber-promotor opinie

Małgosia

Praca z pedagogiki,  napisana w tydzień. Dodatkowo fajne konsultacje, bardzo pomocne. Obroniłam się na 5. Dziękuję i polecam.

Krzychu

Po roku ciężkich bojów z promotorem zdecydowałam się skorzystać z pomocy. Pełen profesjonalizm. Praca z informatyki z projektem strony internetowej przeszła bez ani jednej poprawki. Na obronie komisja była pod wrażeniem jakości projektu.

cyber-promotor opinie

Triksi

U mnie podobnie  - bardzo wymagający promotor. Sama nie dałam rady. Myślałam już, że stracę rok, ale konsultanci pomogli mi załatwić przesunięcie terminu złożenia pracy i terminu obrony, zapewnili wszystkie dokumenty di złożenia w dziekanacie - ZA DARMO!!! Poradzili mi też zmianę promotora, w czym także otrzymałam fachową pomoc. W efekcie za zamówioną pracę dostałam 5 i nie straciłam roku. Wielkie dzięki:)

Cyber-promotor opinie klientów

Zadzwoń - 791 205 746

Cyber-promotor
0

Liczba zadowolonych klientów: