Liczba zadowolonych klientów:

 

Copyright by Cyber-promotor.pl  2000-2022

Kontakt

Adres i dane rejestrowe firmy

Polityka prywatności - pobierz

Jesteśmy polską firmą. Możesz nas sprawdzić w rejestrze przedsiębiorców na stronie Centralnej Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej.

Nasz serwis zajął  I miejsce w ogólnopolskim rankingu najlepszych serwisów w kraju publikowanym raz w roku przez portal konsumencki Doradca Studenta - zobacz więcej na Doradca Studenta - Rankingi

 

Działamy tylko legalnie - wykonane przez nas opracowania stanowią jedynie wzorce prac studenckich, a więc mogą być wykorzystane tylko w sposób nie naruszający przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz art.272 KK.

Wykonywane przez nas opracowania naukowe tematów prac stanowią materiał edukacyjny dostosowany do potrzeb konkretnego klienta i objęte ochroną antyplagiatową. Mogą one być wykorzystywane jedynie zgodnie z prawem.  Serwis dokłada wszelkiej możliwej staranności, aby udzielać Klientom informacji na temat legalnego wykorzystania zamawianych materiałów i nie ponosi odpowiedzialności za dalsze użytkowanie i sposób wykorzystania materiałów przez poszczególnych Klientów, którzy nie przestrzegają warunków zawartych w umowie.

0
Pomoc w pisaniu prac, pisanie prac

W dzisiejszym poradniku zaprezentujemy Wam kilka przykładów planów prac licencjackich z najpopularniejszych dziedzin, z których najczęściej zamawiacie u nas pomoc w pisaniu prac. W plikach PDF dostępne są do pobrania plany wraz z literaturą. Dotychczas plany te były dostępne do przeglądania jedynie w naszej stacjonarnej czytelni prac dyplomowych, jednak ze względu na duże zainteresowanie tą tematyką zdecydowaliśmy się je opublikować na stronie internetowej.  Ze względu na to, że są te plany prac licencjackich do pobrania stworzyliśmy w celach marketingowych na przestrzeni kilku lat, źródła podane w bibliografii są nieco starsze. W pracach tworzonych obecnie staramy się wykorzystywać jak najwięcej nowych źródeł.

Plany prac licencjackich do pobrania

Zarządzanie zasobami ludzkimi – pobierz

Bankowość – pobierz

Finanse – pobierz

Logistyka – pobierz

Informatyka – pobierz

Prawo – pobierz

 

Możesz także skorzystać z naszych poradników dotyczących pisania prac licencjackich. Są one dedykowane dla konkretnych kierunków i dziedzin, co powinno znacznie ułatwić stworzenie spójnej struktury własnej pracy licencjackiej. Aby przejrzeć nasze poradniki zobacz tutaj

 

Plan pracy licencjackiej – przykład – zarządzanie zasobami ludzkimi

Temat pracy:

Przesłanki, zasady i konsekwencje polityki wynagradzania w przedsiębiorstwie na przykładzie firmy OPAS S.A. w Pacanowie

Typowy plan pracy licencjackiej z zarządzania zasobami ludzkimi powinien liczyć 3 do 4 rozdziałów. Nasz plan pracy do pobrania składa się z trzech rozdziałów oraz obszernej literatury przedmiotu, liczącej 20 pozycji książkowych. Metodą badań zastosowaną w naszym planie jest studium przypadku firmy, jednak nie jest to jedyne możliwe rozwiązanie. Bardzo często w pracach zarządzania zasobami ludzkimi można spotkać się też z innymi metodami badań takim jak metody kwestionariuszowe, czyli popularne ankiety, Z metodą monograficzną lub analizą finansową. Wszystko zależy od treści tematu. W przypadku prac dotyczącej tematyki wynagrodzeń często spotykanym rozwiązaniem może być właśnie analiza finansowa.

Pobierz pełną wersję planu pracy i literaturę – pobierz w pdf

 

Plan pracy licencjackiej – przykład – finanse

Temat pracy:

Bilans jako źródło informacji przedsiębiorczości

Typowy plan pracy licencjackiej z finansów liczy przeciętnie 3 do 4 rozdziałów. W tym wypadku plan składa się z czterech rozdziałów, natomiast literatura przedmiotu liczy 18 pozycji.

Pobierz pełną wersję planu pracy i literaturę przedmiotu – pobierz w pdf

 

Plan pracy licencjackiej – przykład – logistyka

Temat pracy:

Optymalizacja zapasów – rola i znaczenie magazynów

Jest to typowy plan pracy licencjackiej z logistyki. Tego typu prace składają się zwykle z trzech rozdziałów i tak też jest w tym wypadku. Podana literatura jest bardzo obszerna i liczy aż 26 pozycji.

Pełna wersja planu pracy wraz z literaturą przedmiotu – pobierz w pdf

 

Plan pracy – przykład – bankowość

Temat pracy:

Kredyt mieszkaniowy jako źródło finansowania zakupu nieruchomości na przykładzie banku

Santander Consumer Bank SA

Plan pracy licencjackiej z bankowości powinien składać się z 3 lub maksymalnie 4 rozdziałów. Są bardzo podobne w swojej strukturze do prac z finansów - wszak to dziedzina pokrewna. Nasz przykładowy plan ma 3 rozdziały i aż 37 źródeł literaturowych.

Zobacz pełną wersję planu wraz z literaturą przedmiotu – pobierz w pdf

 

Plan pracy licencjackiej – przykład – informatyka

Temat pracy:

Zintegrowane systemy informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem

Nasz plan pracy licencjackiej z informatyki składa się z 3 rozdziałów, co jest klasyczne dla tego typu prac i posiada wskazane 22 źródła literaturowe.

W przypadku prac informatyki nie ma jednolitego zalecenia co do liczby rozdziałów. Bardzo często są to bowiem prace projektowe, wymagająca zastosowania nieco innej struktury tekstu niż przy klasycznym licencjacie. Z tego względu, zwłaszcza w przypadku prac politechnicznych, można spotkać się z podziałem tekstu na więcej niż klasyczne 3 lub 4 rozdziały podzielone na podpunkty. Zamiast tego wystąpić może nawet od 5 do 10 rozdziałów, ale nie dzielonych na podpunkty. Wynika to ze specyfiki tematu, charakteru projektu jak również indywidualnych wymagań uczelni i promotora. Plan który możecie pobrać poniżej jest typowy dla tematyki związanej systemami informatycznymi w przedsiębiorstwach.

Pełna wersja planu pracy wraz z literaturą przedmiotu – pobierz pdf

 

Plan pracy licencjackiej – przykład – prawo

Temat pracy:

Ustawodawstwo antynarkotykowe w prawie karnym

Ostatnią z popularnych dziedzin, dla której przygotowaliśmy dla Was plan to prawo. Składa się on z typowych trzech rozdziałów oraz literatury, w skład której wchodzą zarówno źródła książkowe jak też akty prawne.

Plan, który tu dla Was przygotowaliśmy, ma dość typową strukturę, spotykaną najczęściej, jednak w przypadku dziedziny takie jak prawo, szczególnie zaś prawo karne struktura pracy może nieco odbiegać od klasycznej. Rozdziałów może być więcej, mogą być one bardziej rozbudowane, jeśli chodzi o podpunkty lub wręcz przeciwnie - można spotkać się też z pracami licencjacki mi składającymi się wyłącznie z pełnych rozdziałów bez podziału na podpunkty. Kwestię struktury pracy warto zatem skonsultować z promotorem.

Pełna wersja planu pracy wraz z literaturą przedmiotu – pobierz w pdf

 

Jeżeli potrzebujesz pomocy w napisaniu pracy lub jej części, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Warto nadmienić, że niektóre usługi świadczymy również nieodpłatnie. Krótkie konsultacje z ekspertem nie kosztują nic, a mogą bardzo pomóc w napisaniu pracy.

 

Zapraszamy do kontaktu tutaj

 

Może cię także zainteresować:

Pisanie prac licencjackich

Pisanie prac magisterskich

Pisanie prac inżynierskich

Pisanie prac zaliczeniowych

Plan pracy licencjackiej – przykład. Mamy dla Was plany na wakacje

19 lipca 2022
Plan pracy licencjackiej plan pracy magisterskiej do pobrania

CYBER-PROMOTOR.PL