Copyright by Cyber-promotor.pl 2000-2022
Polityka prywatności - pobierz
Jesteśmy polską firmą. Możesz nas sprawdzić w rejestrze przedsiębiorców na stronie Centralnej Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej.
Nasz serwis zajął I miejsce w ogólnopolskim rankingu najlepszych serwisów w kraju publikowanym raz w roku przez portal konsumencki Doradca Studenta - zobacz więcej na Doradca Studenta - Rankingi
Działamy tylko legalnie - wykonane przez nas opracowania stanowią jedynie wzorce prac studenckich, a więc mogą być wykorzystane tylko w sposób nie naruszający przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz art.272 KK.
Wykonywane przez nas opracowania naukowe tematów prac stanowią materiał edukacyjny dostosowany do potrzeb konkretnego klienta i objęte ochroną antyplagiatową. Mogą one być wykorzystywane jedynie zgodnie z prawem. Serwis dokłada wszelkiej możliwej staranności, aby udzielać Klientom informacji na temat legalnego wykorzystania zamawianych materiałów i nie ponosi odpowiedzialności za dalsze użytkowanie i sposób wykorzystania materiałów przez poszczególnych Klientów, którzy nie przestrzegają warunków zawartych w umowie.
Samo pisanie prac jest legalnym procederem. Jest to po prostu wykonanie dzieła literackiego na zamówienie. Zastosowanie mają tu przepisy Kodeksu Cywilnego dotyczące umowy o dzieło. Pamiętać jednak należy, że warto zamawiającego uprzedzić, że nie może on posłużyć się tym dziełem w celu poświadczenia nieprawdy, czyli złożyć napisanej pracy jako własnej pracy dyplomowej. W praktyce, aby nie mieć problemów z prawem, zazwyczaj zawiera się umowę zawierającą odpowiednią klauzulę.
Samo zlecenie napisania pracy w Polsce jest legalne, ale pod jednym warunkiem. Pracę traktujemy jako wzór, bazę do napisania własnej pracy. Możemy zatem bez problemu zlecić komuś napisanie pracy.
Inna rzecz to jej późniejsze wykorzystanie. Wielu klientów często zadaje nam pytanie: czy mogę oddać tę prace jako swoją? Tu niestety polskie prawo nie jest tak łaskawe. Pracy nie można po prostu podpisać swoim nazwiskiem i oddać jako własnej. Jest to przestępstwo z art. 272 Kodeksu karnego. Można się natomiast na takiej pracy wzorować, wykorzystywać duże jej fragmenty, zwłaszcza, gdy tak, jak w przypadku naszych prac, jest udzielona licencja prawno-autorska.
Najlepiej zrobić to w legalnie działającej firmie, takiej jak nasza, która zadba o to, aby cała procedura nie naruszała obowiązującego prawa. Z naszymi klientami zawsze zawieramy umowę, która chroni ich przed ewentualnymi zarzutami o nielegalne wykorzystanie pracy.
Pamiętajcie zatem o ograniczeniach prawnych i korzystajcie z naszych prac zgodnie z prawem i umową.